درباره کاما

کاما یا به عبارتی "کارشناسان املاک مجازی ایران" یک بنگاه املاک ارائه خدمات خرید، فروش یا اجاره املاک و مستغلات به خریداران، فروشندگان، موجران، مستأجران، بنگاه‌های املاک و کارشناسان املاک است.

کاما برترین بنگاه املاک کارشناس محور و نوآور در صنعت املاک و مستغلات به‌عنوان یک پشتیبان کارشناسان املاک می‌باشد. ما از زمانی که این مجموعه را راه‌اندازی کردیم به دنبال ایجاد یک رابطه عادلانه با سود متقابل با کارشناسان خود بوده‌ایم این رابطه موجب ایجاد یک ساختار منحصربه‌فرد و راهکارهای ویژه جهت انجام کار به روش بسیار متفاوت و ساده‌شده است

شما چه در حال خرید، فروش یا اجاره املاک خود باشید کارشناسان آموزش‌دیده و باتجربه ما می‌توانند بهترین خدمات خرید و یا فروش را به ساده‌ترین روش در اختیار شما قرار دهند.

کاما ، خرید و فروش املاک را برای شما آسان و متفاوت می کند

فرهنگ سازمانی کاما

چشم‌انداز

مأموریت کاما ارائه منابع، خدمات و ابزارهای پیشرفته، باورنکردنی و مقرون‌به‌صرفه برای موفقیت کارشناسان و مشاورین املاک در صنعت املاک و مستغلات است تا به‌عنوان یک عنصر تأثیرگذار در ایجاد تجربه زندگی مناسب برای خودشان و سایر اعضای جامعه باشند. برای تحقق این امر به دنبال گسترش سریع شبکه کاما در سراسر کشور می‌باشیم و همواره تلاش می‌کنیم مطابق استانداردهای یک مشاور املاک کارشناس محور با ایجاد یک رابطه منصفانه و عادلانه با کارشناسان و مشاورین املاک یک تجربه جدید کاری و درخور شأن ایشان فراهم‌ سازیم.

img

ماموریت

مأموریت کاما ارائه منابع، خدمات و ابزارهای پیشرفته، باورنکردنی و مقرون‌به‌صرفه برای موفقیت کارشناسان می‌باشیم و همواره تلاش می‌کنیم مطابق استانداردهای یک مشاور املاک کارشناس محور با ایجاد یک رابطه منصفانه و عادلانه با کارشناسان و مشاورین املاک یک تجربه جدید کاری و درخور شأن ایشان فراهم‌ سازیم.

img

ارزش ها

1) صداقت و امانت: ما تلاش می‌کنیم درزمینه حقوق کلیه ذینفعان خود از قبیل خریداران، فروشندگان، مشاورین و کارشناسان املاک صادق و امانت‌دار باشیم و این اثر را در رفتار شغلی کارشناسان خود ایجاد و حفظ کنیم
2) فعال و نوآور: ما همواره روبه‌جلو حرکت می‌کنیم و همیشه مشتاقانه به دنبال توسعه منابع، خدمات و ابزارهای پیشرفته و نوآورانه برای کارشناسان خود می‌باشیم.

img

دیدگاه

کاما یک مجموعه دانش‌بنیان درزمینه املاک و مستغلات است و همواره مانند یک تولیدکننده ایده‌های نوآورانه در این صنعت فعالیت می‌کند و همواره به دنبال توسعه اثربخشی و کارایی در ارائه خدمات خود به کاربران می‌باشد.

img

اعتقادات

اعتقادات کاما شامل رابطه برد - برد، رفتار صادقانه، اثربخشی و کارایی در رفتار کاری، اولویت دادن به خواسته مشتریان، تعهد در تمام اجزا، ارتباطات به شکل گسترده.

img

خدمات کاما

برای خریداران

خریداران مسکن بیش از هر زمان دیگری به اطلاعات دسترسی دارند. در کاما صرفاً اطلاعات ملک ارائه نمی‌گردد بلکه اطلاعات را به شناخت دقیق و عمیق تبدیل می‌کنیم تا روند کار برای شما شفاف‌تر گردد.
خرید خانه یکی از مهم‌ترین تصمیمات زندگی شماست. با انتخاب کارشناسان حرفه‌ای و باتجربه کاما، خرید خانه خود را شفاف‌تر و بدون استرس انجام دهید و بدون هیچ نگرانی بر روی خرید خانه ایده آل خود تمرکز کنید.

خانه رویایی خود را بیابید

جستجوی ملک

یا خانه دلخواه خود را از کارشناسان کاما بخواهید

انتخاب کارشناس

برای فروشندگان

کاما در فروش سریع‌تر خانه نسبت به سایر بنگاه‌ها سابقه‌ای اثبات‌شده دارد. با بازاریابی مناسب و شیوه‌های حرفه‌ای نمایش خانه شما و کمک کارشناسان حرفه‌ای، از هم‌اکنون خانه خود را فروش رفته بدانید.
شما با انتخاب کارشناسان حرفه‌ای و باتجربه محلی، فروش خانه خود را به حرفه‌ای ها بسپارید و آنها با استفاده از ابزارهای پیشرفته‌ای که کاما در اختیارشان قرار داده، املاک شمارا به بهترین قیمت و شرایط واگذار خواهند نمود.

فروش خانه خود را به ما بسپارید

سپردن ملک

یا فروش ملک خود را از کارشناسان کاما بخواهید

جستجوی کارشناس

برای کارشناسان املاک

اگر شما یک کارشناس املاک هستید و یا فرد علاقه‌مند به فعالیت در این صنعت می‌باشید و به دنبال رشد باورنکردنی در درآمد و تغییر عمده در کسب‌وکار خودتان می‌باشید به ما بپیوندید
کاما نسبت به سایر مشاورین املاک بسیار متفاوت است. ما اولین و تنها برند "کارشناس محور" در صنعت املاک و مستغلات هستیم. تفاوت ما ناشی از باور منحصربه‌فرد ما نسبت به صنعت خریدوفروش املاک و مستغلات است.

چه تازه‌کار و چه حرفه‌ای به ما بپیوندید

کارشناس کاما شوید

چرا باید به کاما بپیوندید

چرا کاما