1
به کاما خوش آمدید

به خانواده بزرگ املاک کاما خوش‌آمدید. از اینکه به خانواده کارشناسان املاک مجازی ایران پیوستید خرسندیم. ما به دنبال ایجاد انقلابی در صنعت املاک و مستغلات هستیم. تمام تلاش تیم کارآفرین کاما این است که کارشناسان بتوانند روش نوآورانه و متفاوتی از نحوه انجام کسب‌وکار مشاورین املاک را تجربه کنند.

2
فرهنگ سازمانی کاما

به خانواده کاما خوش‌آمدید! ما از همکاری با شما هیجان‌زده هستیم و مشتاقانه منتظر موفقیت در کنار هم می‌باشیم. اکنون زمان آن فرا رسیده است که دنیای جدید خود را به‌طور کامل کشف کنید! مأموریت، چشم‌انداز، ارزش‌ها، دیدگاه و اعتقادات کاما تشکیل‌دهنده فرهنگ پشتیبان محور کاما است.

3
مسیر رشد و تعالی کارشناسان

صنعت املاک و مستغلات دچار تغییرات اساسی شده و خواهد شد. اگر به دنبال کسب جایگاه مناسب در بازار این صنعت هستید، باید به حرفه‌ای شدن خودتان بیندیشید و حرفه‌ای بودن خودتان را به دیگران نشان دهید. بنابراین مشابه سایر مشاغل نیاز به اخذ مدارک تخصصی و جایگاه‌های حرفه‌ای در این شغل خواهید داشت.

4
سامانه دفتر املاک شخصی

کاما به‌واسطه تجربه بلندمدت خود در زمینه طراحی و مدیریت فرآیندهای و فعالیت‌های موردنیاز مشاورین املاک و با بکار گیری فناوری ابری محور برای هر کارشناس فعال در شبکه کاما یک دفتر کار شخصی و مجازی فراهم کرده است.

5
داشبورد کارشناسان

هر کارشناس کاما، یک داشبورد اختصاصی در سایت دارد که در این داشبورد اطلاعات مهمی که مربوط به فعالیت حرفه‌ای خود است را می‌بیند.

6
سامانه مدیریت قرارداد و تنظیم جلسه قولنامه

با فعالیت در کاما، دیگر دغدغه‌ای بابت انجام دادن قولنامه‌های خود نداشته باشید. ما سامانه‌ای راه‌اندازی کردیم متشکل از بهترین شعبات املاک هر شهر و بهترین مدیران قرارداد موجود که با بهره‌گیری از ابزارهای فناوری فرایند انجام قولنامه را به ساده‌ترین شکل ممکن در آورده‌ایم.

7
سامانه جستجوی کارشناس (agent finder)

برای اولین بار در ایران بخش جستجوی کارشناسان املاک در سایت کاما راه‌اندازی شده است. این بخش مرجع کاملی از کارشناسان موجود در هر شهر است. در این بخش هر کارشناس پروفایل مخصوص به خود را جهت نمایش به سایرین خواهد داشت و می‌تواند فیلم معرفی خود و املاک خود را در این بخش نیز به سایرین نشان دهد.

8
پروفایل شخصی

در بخش ویرایش پروفایل شما می‌توانید قسمت درباره من را ویرایش کنید. در این قسمت می‌توانید یک داستان کوتاه یا هر متنی که برای تأثیرگذاری بر روی مشتریانتان نیاز است وارد کنید. شما می‌توانید یک عکس شخصی را به‌عنوان عکس پروفایل خود وارد کنید.

10
مدل پرداخت کاما

در کاما، ما بر این باور هستیم که ۱۰۰٪ کمیسیون متعلق به کارشناسان است و کارشناسان تنها باید هزینه‌های انجام قولنامه را پرداخت کنند. روش پرداخت کمیسیون منحصربه‌فرد با روش پرداخت سهم کمیسیون ۱۰۰٪

11
آشنایی با آکادمی کاما

آکادمی کاما به‌عنوان اولین و بزرگ‌ترین مرجع آموزش مجازی مشاورین املاک و مستغلات فعالیت می‌کند. آکادمی کاما، برای اولین بار در ایران، دوره‌های آموزشی همراه با اعطای گواهینامه، خدمات آموزشی مربی‌گری، خدمات پشتیبانی آموزشی، محصولات آموزشی متنوع، وبینارهای تخصصی املاک و سایر برنامه‌های خاص آموزشی املاک را برای کارشناسان املاک فراهم کرده است.

12
معرفی سایت کاما

امروز دنیای سرعت و پویایی است. ابزارهایی که در اختیار همگان است مانند اینترنت بی‌سیم، گوشی همراه هوشمند و ... باعث شده است که این سرعت و پویایی، نحوه انجام کارها توسط مردم را تغییر دهد. امروزه بخش بزرگی از جامعه می‌دانند که با کمک این ابزارها می‌توانند در زمان کمتری ملک خود را بفروشند یا خرید مناسب خود را داشته باشند.

13
جوایز و امتیازات کاما

دیدگاه سازمانی ما به نیروهای انسانی فعال در شبکه کاما بر مبنای شایسته‌سالاری و موفقیت محور می‌باشد. به‌عبارت‌دیگر جوایز، پاداش‌ها و مزایا متعلق به کسانی است که عملکرد بهتری داشته باشند. روابط خویشاوندی و دوستی‌ها، عدم درک موفقیت کارشناسان، عدم ارج نهادن به موفقیت و سیاست‌بازی در رفتار شغلی ما مفهومی ندارد.

14
قوانین و مقررات

رعایت قوانین و مقررات کاما برای تمام کاربرانی که از خدمات کاما استفاده می‌کنند الزامی است. ازاین‌رو شما می‌توانید تمامی قوانین و مقررات موجود در سایت را در این قسمت مشاهده کرده و در صورت تغییرات از آن مطلع شوید.

15
پشتیبانی سایت

ما همواره در کاما پشتیبان کارشناسان و کاربران خود خواهیم‌بود. اگر در هر یک از قسمت‌های سایت مشکلی داشته و یا بعد از خواندن سؤالات متداول سؤالی در هر زمینه‌ای داشتید می‌توانید با پشتیبانان ما تماس بگیرید.

16
آزمایشگاه تحقیق و توسعه

آزمایشگاه تحقیق و توسعه کاما مسئول بررسی نیازهای کارشناسان املاک، تحقیق در مورد روش‌های نوین و ایجاد ابزارهای مفید برای رشد و پویایی شبکه کارشناسان املاک ایران است. این گروه تحقیق و توسعه همواره در حال دریافت بازخوردها و مشکلات کارشناسان، بررسی این بازخوردها و مشکلات، و ایجاد ابزارهای کمک‌کننده برای رفع این مشکلات و نیازهای کارشناسان است.

17
راهنمای بازاریابان کاما

تمام کارشناسان کاما این امکان را دارند که به‌عنوان بازاریاب، از دیگر کارشناسان و شعباتی که در شبکه کاما حضور ندارند دعوت کرده و در درآمدهای آتی املاک کاما سهیم باشند.

18
پشتیبان آموزش

آکادمی کاما برای اولین بار در ایران مبحث "پشتیبان آموزشی در املاک" را ارائه می‌کند. پشتیبان آموزشی قدم‌به‌قدم در تمام مراحل فروش ملک با شما هستند تا با راهنمایی‌های صحیح خود احتمال قولنامه بستن شمارا به حداکثر برسانند.

19
50 مزیت حضور بنگاه‌های املاک در کاما

در اینجا میتوانید با 50 مزیت حضور بنگاه‌های املاک در کاما آشنا شوید

20
100 مزیت حضور کارشناسان در کاما

در اینجا میتوانید با 100 مزیت حضور کارشناسان املاک در کاما آشنا شوید