راهنمای کار در کاما

به خانواده بزرگ املاک کاما خوش‌آمدید. از اینکه به خانواده کارشناسان املاک مجازی ایران پیوستید خرسندیم. ما به دنبال ایجاد انقلابی در صنعت املاک و مستغلات هستیم. تمام تلاش تیم کارآفرین کام ا این است که کارشناسان بتوانند روش نوآورانه و متفاوتی از نحوه انجام کسب‌وکار مشاورین املاک را تجربه کنند.
چندین سال است که بر روی مدل کاما کار کردیم و تک‌تک اجزای آن را به‌طور عملی و کاربردی تجربه کردیم و درواقع مثل یک کارشناس املاک مبتدی تمام‌مسیر حرکت در کاما را امتحان و تجربه کردیم و تفکرات نوینی که در کاما ارائه می‌شود برگرفته از همان دوران هست. تفکراتی از قبیل فعالیت غیرحضوری کارشناسان، روش عادلانه پرداخت کمیسیون، مدل‌ها و محتواهای جدید آموزش املا ک و سرویس‌های پیشرفته‌ای که ابزارهای گسترده کاما به شما ارائه می‌دهد.

به خانواده بزرگ املاک کاما خوش‌آمدید. از اینکه به خانواده کارشناسان املاک مجازی ایران پیوستید خرسندیم. ما به دنبال ایجاد انقلابی در صنعت املاک و مستغلات هستیم.

مشاهده اطلاعات بیشتر

کاما یا به عبارتی "کارشناسان املاک مجازی ایران" اولین و تنها برند بنگاه املاک به روش "کارشناس محور" در صنعت املاک و مستغلات ایران می باشد. کاما به دنبال ارائه خدمات خرید، فروش و اجاره املاک و مستغلات به خریداران، فروشندگان، موجران، مستأجران، تیم های املاک و کارشناسان املاک است.

مشاهده اطلاعات بیشتر

ما می‌دانیم که برای شروع هیجان‌زده هستید، بنابراین شما در هر جایی از کشور پهناور ایران که باشید، می توانید به راحتی و به روش زیر نسبت به ثبت نام خود در خانواده کاما اقدام نمایید.

مشاهده اطلاعات بیشتر

در کاما، ما بر این باور هستیم که %100 کمیسیون متعلق به کارشناسان است و کارشناسان تنها باید هزینه‌های انجام قولنامه را پرداخت کنند. برخلاف املاک‌های موجود که بیش از نیمی از کمیسیون قولنامه را از کارشناس می‌گیرند، کاما، تنها هزینه‌های انجام قولنامه را دریافت می‌کند.

مشاهده اطلاعات بیشتر

آکادمی کاما به‌عنوان اولین و بزرگ‌ترین مرجع آموزش مجازی مشاورین املاک و مستغلات فعالیت می‌کند. آکادمی کاما، برای اولین بار در ایران، دوره‌های آموزشی همراه با اعطای گواهینامه، خدمات آموزشی مربی‌گری ، محصولات آموزشی متنوع، وبینارهای تخصصی املاک و سایر برنامه‌های خاص آموزشی املاک را برای کارشناسان املاک فراهم کرده است.

مشاهده اطلاعات بیشتر

مجله کاما ، یک مجله و پایگاه اطلاع‌رسانی متعلق به "گروه کاما" می باشد. این مجله، به عنوان اولین نشریه اینترنتی تخصصی در زمینه املاک و مستغلات در کشور با هدف ارائه آخرین و تازه‌ترین دیدگاه‌ها و یافته‌های آموزشی و به منظور تبادل افکار و اندیشه‌ها در راستای نیازهای گوناگون کلیه فعالان صنعت بزرگ املاک و مستغلات کشور به نشر اخبار، مقالات، تحقیقات علمی و کاربردی، افکار و اندیشه‌های صاحب‌نظران و شاغلان صنعت املاک، می‌پردازد. محتوای مطالب این مجله در قالب‌های متنی، فیلم کوتاه، پادکست، اسلاید و اینفوگرافی نشر داده می‌شود.

مشاهده اطلاعات بیشتر

صنعت املاک و مستغلات دچار تغییرات اساسی شده و خواهد شد. اگر به دنبال کسب جایگاه مناسب در بازار این صنعت می‌باشید باید به حرفه‌ای شدن خودتان بیندیشید و حرفه‌ای بودن خودتان را به دیگران نشان دهید. بنابراین مشابه سایر مشاغل نیاز به اخذ مدارک تخصصی و جایگاه‌های حرفه‌ای در این شغل خواهید داشت.

مشاهده اطلاعات بیشتر

آنچه در زیر به عنوان ضوابط و قوانین استفاده از سایت کاما آمده است، در مجموعه وب سایت و اپلیکیشن کاما اعمال می‌شود. در نظر داشته باشید که کلیه ضوابط و قوانین کاما منطبق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک ، زیر نظر مرکز توسعه تجارت الکترونیکی(اینماد) و مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال است. شما به عنوان عضو یا کاربر مجموعه، با استفاده از سایت کاما در نخستین گام، کلیه قوانین زیر را پذیرفته‌اید و موظف به رعایت قوانین هستید.

مشاهده اطلاعات بیشتر

کاما پس از انجام تحقیقات بازاریابی گسترده برای استفاده عموم اقدام به طراحی سایت آگهی متفاوت نسبت به سایر سایت‌های بازار آگهی املاک نموده است. در این سایت تمامی معایب موجود در بازارهای آگهی از قبیل آگهی‌های غیرواقعی و محدودیت‌های ثبت و جستجوی ملک را برطرف کرده‌ایم.سایت کاما امکانات زیادی را دارد که در زیر تعدادی از آنها را برای شما ذکر می‌کنیم:

مشاهده اطلاعات بیشتر

هر کارشناس کاما، یک داشبورد اختصاصی در سایت کاما دارد که در این داشبورد اطلاعات مهمی که مربوط به فعالیت حرفه‌ای خود اوست را می‌بیند.

مشاهده اطلاعات بیشتر

کاما این امکان را برای شما فراهم کرده که شما دارای یک سایت شخصی محتوی محور برای معرفی و برند سازی شخصی خودتان داشته باشید. شما در این سایت به تمام جزئیاتی که برای معرفی و برجسته‌سازی حرفه‌ای خود احتیاج دارید دسترسی خواهید داشت و با کمک ابزارهایی که در سایت شخصی برایتان فراهم کردیم به بهترین تجربه همکاری با مالکان، خریداران و سایر همکاران دست خواهید یافت.

مشاهده اطلاعات بیشتر

برای اولین بار در ایران بخش جستجوی کارشناسان املاک در سایت کاما راه‌اندازی شده است. این بخش مرجع کاملی از کارشناسان موجود در هر شهر است. در این بخش هر کارشناس پروفایل مخصوص به خود را جهت نمایش به سایرین خواهد داشت و می‌تواند فیلم معرفی خود و املاک خود را در این بخش نیز به سایرین نشان دهد و هر زمان که مایل باشد توسط خود کارشناس قابل‌ویرایش است. در این سامانه تمام کارشناسان بر اساس تخصص فعالیت خود، سوابق کاری خود در کاما، محله‌های فعالیت، رنج قیمتی ملکهای فروخته شده، گواهینامه ها ومدارک تخصصی، زبان، جنسیت و غیره مورد جستجو قرار می‌گیرند.

مشاهده اطلاعات بیشتر

با فعالیت در کاما، دیگر دغدغه‌ای بابت انجام دادن قولنامه‌های خود نداشته باشید. ما سامانه‌ای راه‌اندازی کردیم متشکل از بهترین شعبات املاک هر شهر و بهترین مدیران قرارداد موجود که با بهره‌گیری از ابزارهای فناوری فرایند انجام قولنامه را به ساده‌ترین شکل ممکن درآورده‌ایم. با این سامانه شما دیگر مجبور نیستید که همه قولنامه‌های خود را در یک بنگاه و توسط یک مدیر قرارداد بنویسید. شما حق انتخاب دارید و از بین بنگاه‌های طرف قرارداد با کاما هرکدام را که مایل هستید پس از بررسی سابقه عملکردی بنگاه انتخاب می‌کنید و کاملاً حق انتخاب بنگاه در اختیار خودتان می‌باشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر

دیدگاه سازمانی ما به نیروهای انسانی فعال در املاک کاما بر مبنای شایسته‌سالاری و موفقیت محور می‌باشد. به عبارت دیگر جوایز، پاداش‌ها و مزایا متعلق به کسانی است که عملکرد بهتری داشته باشند. روابط خویشاوندی و دوستی‌ها، عدم درک موفقیت کارشناسان، عدم ارج نهادن به موفقیت و سیاست‌بازی در رفتار شغلی ما مفهومی ندارد. ما در املاک کاما همواره موفقیت‌های کارشناسان فعال را ارج نهاده و با استفاده از پلن‌های تشویقی متنوع از آنها قدردانی می‌کنیم.

مشاهده اطلاعات بیشتر

باشگاه کاما، ابزاری برای ارائه خدمات سازمان یافته به همه اعضای خانواده کاما می باشد.این باشگاه محلی است برای مصرف امتیازات سیستمی که از کاما دریافت نموده اید.شما می توانید با استفاده از امتیازات سیستمی خود هر کدام از امکاناتی را که باشگاه کاما در اختیارتان قرار می دهد را مورد استفاده قرار دهید.نحوه اخذ امتیازات سیستمی در بخش امتیازات و جوایز کاما آورده شده است.کاما مرتبا در حال رشد و توسعه پیشنهادات و امکانات باشگاه خود می باشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر

هر کارشناس به‌ محض ورود به خانواده کاما، یک نیروی پشتیبان در کنار خود دارد. این پشتیبان در هر ساعتی از شبانه روز پاسخگوی سؤالات احتمالی کارشناسان خواهد بود و شما هر نوع مشکل ، سوال و یا پیشنهادی را در هر زمینه ای از فعالیت خودتان در کاما داشته باشید به راحتی می توانید با پشتیبان خود در میان بگذارید و موضوع مورد درخواست شما به سرعت توسط پشتیبان اختصاصی شما پیگیری خواهد گردید. در واقع پشتیبان اختصاصی شما،کانال ارتباطی شما با املاک کاما خواهد بود و همگی نیروهای پشتیبان در شهر شما زیر نظر مدیریت شهر مشغول به فعالیت می باشند.

مشاهده اطلاعات بیشتر

ما در کاما ثابت کردیم که توسعه ایده‌ای جدید در یک فرآیند تعاملی تیمی ما را به نتایج غیرقابل پیش‌بینی و باورنکردنی خواهد رساند. در آزمایشگاه توسعه فناوری کاما کلیه گام‌های مربوط به توسعه ایده‌های جدید از قبیل: "تعامل و همکاری"، "طراحی"، "آزمایش"، "ایجاد"، "تکرار" و "اصلاح" توسط یک تیم متخصص در زمینه‌های "فناوری اطلاعات"، " بازاریابی"، " تحلیل رفتار مصرف‌کننده "، " فناوری مالی" و " تحلیل و طراحی سیستم" زیر نظر واحد تخصصی "آزمایشگاه تحقیق و توسعه" با تعامل و همکاری کلیه اجزای سیستم کاما به‌طور شبانه‌روز در حال انجام است. واحد آزمایشگاه تحقیق و توسعه ، به دنبال بهره‌گیری از کلیه ظرفیت‌های سیستم جهت ارتقا ابزارهای فناورانه ای است که در اختیار شماست تا شما بتوانید امور شغلی خودتان را بهتر مدیریت و انجام دهید.

مشاهده اطلاعات بیشتر

ما در کاما اعتقاد داریم که وجود روز افزون بنگاههای املاک در کشور، بدون داشتن دانش و مهارت کافی برای گرداندن یک بنگاه یک ایراد بسیار بزرگ در صنعت املاک ایران است. اعتقاد ما این است که تیم های املاک با توجه به نداشتن محدودیتهای یک بنگاه و همچنین به علت مزیتهای بسیار زیادی که دارند ، می توانند گزینه مناسبی برای کارشناسانی باشند که به دنبال حضور در یک گروه رو به رشد می باشند.

مشاهده اطلاعات بیشتر

همه ما می دانیم که معاملات املاک و مستغلات به صورت محلی اتفاق می افتد. به همین دلیل هم کاما به بنگاههای املاک مانند شما این فرصت منحصر به فرد را پیشنهاد می دهد که در عین حفظ نام و نشان تجاری خودتان از پتانسیل رشدی که کاما به شما پیشنهاد می دهد ، بهره ببرید. با ما ، شما از انعطاف پذیری لازم برای تبدیل شدن به یک بنگاه املاک طرف قرارداد کاما برخوردار خواهید شد.

مشاهده اطلاعات بیشتر