چرا کاما؟

slider

انقلاب فناوری در صنعت املاک و مستغلات

کاما پیشرفته‌ترین فناوری را ارائه می‌دهد تا شما فقط روی کار خود تمرکز کنید

slider

ما همیشه در کنار شما هستیم

ما نحوه انجام کار شمارا مدیریت می‌کنیم. شما انجام می‌دهید ولی ما در کنار شما خواهیم بود و به شما امکان می‌دهیم با استفاده از فناوری، پشتیبانی و خدمات گسترده به موفقیت‌های پایدار به‌سادگی دست‌یابید.

slider

قدر خودت رو بدون

قرار گرفتن لوگوی کاما در کنار نام شما به شما اعتبار فوری، ارتباطات گسترده و امکان ارجاع بیشتر ملک و مشتری را می‌دهد. در اینجا، شما در میان بزرگان این صنعت قدم می‌زنید. احساس انگیزه بیشتر، رشد سریع‌تر، یادگیری بیشتر و خدمات بهتر به مشتریان همگی با عضویت در تیم کاما میسر خواهد بود.

slider

پرداخت کمیسیون بالا و منحصربه‌فرد

در کاما، ما بر این باور هستیم که ۱۰۰٪ کمیسیون متعلق به کارشناسان است و کارشناسان تنها باید هزینه‌های انجام قولنامه را پرداخت کنند

10 دلیل پیوستن به کاما

انعطاف پذیری انعطاف در انجام کار، هر موقع، هرکجا، به هر شکل که شما دوست داشته باشید
در کاما دیگر نیاز نیست حتماً در یک بنگاه، حضور فیزیکی داشته باشید.
مطالعه بیشتر

1

مدل پرداخت کاما پرداخت کمیسیون 100% کاما، پرداخت سهم کمیسیون بالا و منصفانه
در کاما، ما بر این باور هستیم که %100 کمیسیون متعلق به کارشناسان است و کارشناسان تنها باید هزینه‌های انجام قولنامه را پرداخت کنند.
مطالعه بیشتر

2

شبکه انسانی انجام قولنامه را پرداخت کنند.
کاما، بزرگ‌ترین شبکه انسانی کارشناسان املاک کشور حضور در بزرگ‌ترین شبکه انسانی کارشناسان املاک کشور، باعث افزایش سرعت، کیفیت و تعداد قولنامه‌های کارشناسان درون شبکه می‌شود.
مطالعه بیشتر

3

دانش و مهارت آموزش املاک و کسب مهارت در سطح بین المللی
در آکادمی کاما زیر نظر مربیان کارکشته و حرفه‌ای دیگر لازم نیست که شما خودتان همه‌چیز را از صفر شروع کنید.
مطالعه بیشتر

4

کارشناس محور اولین و تنها برند مشاورین املاک کارشناس محور در ایران
در این مدل، برخلاف بنگاه‌های سنتی (بنگاه محور) به دلیل نبود مدیران بالاسری و کاهش هزینه‌های بنگاه، شیوه انجام کار کاملاً منعطف و سهم اعظم کمیسیون متعلق به کارشناسان شبکه است.
مطالعه بیشتر

5

بازاریابی برنامه بازاریابی کاما،متفکرانه و استراتژیک
هر زمان که وارد کاما شوید، ما به‌طور خودکار مجموعه‌ای از ابزارهای بازاریابی دیجیتال را برای شما ایجاد می‌کنیم، بدون اینکه هیچ نوع هزینه اضافی از شما دریافت کنیم.
مطالعه بیشتر

6

فناوری پیشرفته‌ترین فناوری بکار رفته در مشاورین املاک
در کاما ابزارهایی را توسعه داده‌ایم که کارشناسان املاک بتوانند سریع و راحت، هر نوع از فعالیت‌های شغلی خود را انجام دهند.
مطالعه بیشتر

7

رشد و پیشرفت کاما دغدغه درآمد، پیشرفت و آینده شغلی کارشناسان خود را دارد
با کسب مهارت مناسب شغلی، آزادی وانعطاف‌پذیری و پتانسیل درآمد فوق‌العاده، رشد و پیشرفت باورنکردنی خواهید داشت.
مطالعه بیشتر

8

دیدگاه موفقیت محور کاما، ارج نهادن به موفقیت.
کاما همواره موفقیت‌های کارشناسان فعال را ارج نهاده و با استفاده از پلن‌های تشویقی متنوع از آنها قدردانی می‌کند. جوایز، پاداش‌ها و مزایا متعلق به کسانی است که عملکرد بهتری داشته باشند.
مطالعه بیشتر

9

خدمات پشتیبانی کاما خدمات جامع، نوآور، هوشمند و کاربردی
امکانات و خدمات پشتیبانی که کاما در اختیار شما قرار می‌دهد در هیچ دفتر املاکی قابل ایجاد و ارائه نمی‌باشد.
مطالعه بیشتر

10

ویدئو معرفی کاما

به کاما بپیوندید

به عنوان مشاور املاک بازار محلی خودتان را حفظ کنید و به توسعه نام تجاری خود ادامه دهید.

بیشتر بدانید

کاتالوگ معرفی کاما

دانلود نسخه Pdf کاتالوگ

پرسش‌های متداول

خیر. آگهی‌نامه املاک تنها یک بخش از چندین بخش اصلی کاما می‌باشد که کارشناسان می‌توانند به‌وسیله آن ملک‌های خود را در دید عموم قرار داده و یا مالکینی که تمایل به فروش ملک خود دارند، ملک خود را به بهترین کارشناس ممکن در آن محل بسپارند. الگوریتم ملکیتو، بر اساس سوابق فعالیت کارشناسان، ملک‌های جدید را بر اساس اولویت به فعال‌ترین کارشناسان نمایش می‌دهد. بر این اساس، مالکین با بهترین کارشناسان تعامل کرده و بهترین کارشناسان نیز املاک بهتر و بیشتری را دریافت خواهند کرد.

در کاما، ما بر این باور هستیم که %100 کمیسیون متعلق به کارشناسان است و کارشناسان تنها باید هزینه‌های انجام قولنامه را پرداخت کنند. هزینه‌های انجام قولنامه شامل "هزینه نیروهای اداری"، "هزینه‌های فناوری اطلاعات"، "هزینه‌های عملیاتی و جاری"، "هزینه‌های بازاریابی و برند سازی"، "هزینه‌های توسعه شبکه"، "هزینه شعبه و مدیران قرارداد" و ... که کاما به‌عنوان سهم هزینه‌های خود و سایر عوامل مؤثر در انجام قرارداد از محل کمیسیون قولنامه کارشناس دریافت می‌کند که میزان آن حداقلی و متغیر می‌باشد و از محل کمیسیون معاملات انجام شده توسط کارشناس تامین می‌گردد.
جهت اطلاعات بیشتر راجع به جدول نحوه پرداخت به بخش مدل پرداخت کاما مراجعه نمایید.

خیر، کاما جهت ثبت‌نام و ادامه فعالیت در کاما هیچگونه هزینه و یا حق اشتراکی دریافت نمی‌کند و کاملا رایگان است.

اگر قصد دارید که در زمینه مشاوره املاک و مستغلات فعالیت کنید، هیچ مکانی بهتر از کاما برای شروع وجود ندارد. ما یک املاک سنتی تک نفره نیستیم. اگر می‌خواهید بر یادگیری، توسعه آینده شغلی، شروع انفجاری، ایجاد نام تجاری شخصی تمرکز کرده و در محیط کاری بافرهنگ حمایت‌گرا و پشتیبان محور فعالیت کنید، کاما بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. ما اینجا هستیم تا مطمئن شویم که ابزارهای لازم برای رشد، پیشرفت و موفقیت را دارید. در کاما، شما این توان را خواهید داشت که موفقیت خود را به روش دلخواه و منحصر به فرد خودتان بسازید. اگر شما دارای روحیه کارآفرینی هستید، ما عاشق این خصوصیت شما هستیم. شما در کاما، هرگز مجبور نیستید که خلاقیت و کارآفرینی خودتان را به تنهایی بروز دهید. ما اینجا هستیم تا مطمئن شویم که ابزارهای لازم برای ظهور خلاقیت و کارآفرینی خودتان را دارید.

هر کارشناس به‌ محض ورود به خانواده کاما، یک نیروی پشتیبان در کنار خود دارد. این پشتیبان در هر ساعتی از شبانه روز پاسخگوی سؤالات احتمالی کارشناسان خواهد بود و شما هر نوع مشکل، سوال و یا پیشنهادی را در هر زمینه‌ای از فعالیت خودتان در کاما داشته باشید به راحتی می‌توانید با پشتیبان خود در میان بگذارید و موضوع مورد درخواست شما به سرعت توسط پشتیبان اختصاصی شما پیگیری خواهد گردید. در واقع پشتیبان اختصاصی شما، کانال ارتباطی شما با املاک کاما خواهد بود و همگی نیروهای پشتیبان در شهر شما زیر نظر مدیریت شهر مشغول به فعالیت می‌باشند.
ما همواره در کاما پشتیبان کارشناسان و کاربران خود خواهیم بود. همچنین شما در هر لحظه ای که مایل بودید می‌توانید پشتیبان خود را با ذکر دلیل حذف کنید و پشتیبان جدیدی برای شما انتخاب خواهد شد.

خیر، آگهی نامه املاک کاما، برای کلیه افراد رایگان است و نیاز به پرداخت هیچ وجهی نخواهد داشت.

امتیاز عملکردی، در واقع نمره میزان کارکرد کارشناسان املاک کاما می باشد.این امتیاز بر اساس نوع قولنامه ( خرید و فروش، رهن و اجاره)، تعداد قولنامه و میزان کمیسیون اخذ شده مورد محاسبه قرار می گیرد.
هر 1 قولنامه خرید و فروش = 5 امتیاز
هر 1 قولنامه رهن و اجاره = 1 امتیاز
هر 1 میلیون کمیسیون = 1 امتیاز (در هر 2 نوع قولنامه)
جهت اطلاعات بیشتر راجع به امتیازات عملکردی و سیستمی به بخش جوایز و امتیازات کاما مراجعه نمایید.

کاما به منظور قدردانی از فعالیت‌های جنبی کارشناسان که در بهبود توسعه شبکه کاما موثر است، بابت هر کدام از این قبیل فعالیت‌ها امتیاز بندی خاصی را در قالب امتیازات سیستمی کاما تعریف کرده است. این امتیازهای سیستمی، قابلیت خرج کردن در برابر موارد ارزشمندی در باشگاه املاک کاما خواهند داشت .
نحوه کسب این امتیازات سیستمی در بخش جوایز و امتیازات کاما آورده شده است

باشگاه کاما، ابزاری برای ارائه خدمات سازمان یافته به همه اعضای خانواده کاما می باشد. این باشگاه محلی است برای مصرف امتیازات سیستمی که از کاما دریافت نموده‌اید. شما می‌توانید با استفاده از امتیازات سیستمی خود هر کدام از امکاناتی را که باشگاه کاما در اختیارتان قرار می‌دهد را مورد استفاده قرار دهید. نحوه اخذ امتیازات سیستمی در بخش امتیازات و جوایز کاما آورده شده است. کاما مرتبا در حال رشد و توسعه پیشنهادات و امکانات باشگاه خود می‌باشد. لیست امکانات پیشنهادی باشگاه کاما در بخش باشگاه کاما آورده شده است.

کاما به بنگاه‌های املاک مانند شما این فرصت منحصر به فرد را پیشنهاد می‌دهد که در عین حفظ نام و نشان تجاری خودتان از پتانسیل رشدی که کاما به شما پیشنهاد می‌دهد ،بهره ببرید. با ما، شما از انعطاف پذیری لازم برای تبدیل شدن به یک بنگاه املاک طرف قرارداد کاما برخوردار خواهید شد. به این معنی که می‌توانید نام و نشان تجاری و شخصیت مستقل خودتان را حفظ کرده و همچنان به هر امکانی که کاما ارائه می‌دهد دسترسی داشته باشید. رویکرد مشارکتی عملی ما در کاما به شما کمک می‌کند تا با بهره گیری از بهترین شیوه ها و راه‌حل‌های پیشرو در صنعت که متناسب با نیازهای شما است، حداکثر سهم بازار خود را بدست آورید.
جهت اطلاعات بیشتر به بخش همکاری بنگاه‌های املاک با کاما مراجعه نمایید.

تیم‌های املاک مفهومی است که اولین بار توسط کاما در ایران تعریف شده است. ما در کاما اعتقاد داریم که وجود روز افزون بنگاه‌های املاک در کشور، بدون داشتن دانش و مهارت کافی برای گرداندن یک بنگاه یک ایراد بسیار بزرگ در صنعت املاک ایران است. اعتقاد ما این است که تیم های املاک با توجه به نداشتن محدودیت‌های یک بنگاه و همچنین به علت مزیت‌های بسیار زیادی که دارند، می‌توانند گزینه مناسبی برای کارشناسانی باشند که به دنبال حضور در یک گروه رو به رشد می‌باشند. جهت اطلاعات بیشتر به بخش تیم‌های املاک در کاما مراجعه نمایید.
جهت اطلاعات بیشتر به بخش تیم‌های املاک در کاما مراجعه نمایید.

سخنی با مؤسس کاما

سلام، من جواد کریمی اصل هستم. تقریباً حدود 20 سال است که در زمینه مشاورین املاک فعالیت دارم و از پایین‌ترین سطوح تا بالاترین سطوح شغل مشاورین املاک را تجربه کردم و کاملاً با روند تغییرات و دیدگاه‌ها و دغدغه‌های نیروهای فعال در این صنعت آشنا هستم. در طول سال‌هایی که در این شغل فعالیت می‌کردم همواره با سیستم‌های کاری تعریف شده در این شغل مشکل داشتم مواردی از قبیل عدم توزیع عادلانه کمیسیون معاملات، عدم وجود سیستم آموزشی مناسب، پیچیدگی‌ها و سخت‌گیری‌های بی‌مورد در محیط کار، عدم دسترسی به ابزارهای کاری مناسب برای بهبود عملکرد, عدم وجود تفکر شغلی مناسب در مدیریت بنگاه و سایر مشکلات گسترده مربوط به محیط کار.
در طول سال‌هایی که بر روی مدل کاما کار می‌کردم، تک‌تک اجزای آن را به‌طور عملی و کاربردی تجربه کردم و تفکراتی از قبیل فعالیت غیرحضوری کارشناسان، روش عادلانه پرداخت کمیسیون، مدل‌ها و محتواهای جدید آموزش املاک، تیم داری در املاک و سرویس‌های پیشرفته‌ای که ابزارهای گسترده کاما به شما ارائه می‌دهد ناشی از همان تجربیات است. ما در کاما به دنبال آن هستیم سیستمی بسازیم که محیطی عالی برای کار کارشناسان املاک باشد تا آن‌ها بتوانند ضمن دریافت ابزارهای فناورانه، آموزش عالی و پشتیبانی سریع و گسترده شرایط شغلی خودشان را مدیریت کنند. کاما را طوری طراحی کرده‌ایم و با کمک شما توسعه خواهیم داد که در آن نظرات شما کاملاً شنیده و ترتیب اثر داده می‌شود و تمام تلاش ما این است که شما بتونید برای آینده خودتان و خانواده‌تان برنامه‌ریزی خوبی داشته باشید.

به کاما بپیوندید

اگر به فکر حرفه‌ای شدن درزمینه املاک هستید، اکنون با کاما بهترین و موفق‌ترین فرد در این زمینه باشید

تازه‌وارد هستید؟

ما در کنار شما هستیم، هیچ مکانی بهتر از کاما برای شروع وجود ندارد.

کارشناس کاما شوید

کارشناس باتجربه هستید؟

وقتشه که بازار تخصصی خودت را بسازی و به روش دلخواه خودت عمل کنی

به کاما بپیوندید

بنگاه املاک هستید؟

ما در کنار شما هستیم، هیچ مکانی بهتر از کاما برای شروع وجود ندارد.

ثبت شعبه