کاما اولین و برترین بنگاه املاک کارشناس محور و نوآور در صنعت املاک و مستغلات می باشد.

کارشناسان املاک با استفاده از این پلتفرم می‌توانند:
  • کلیه امور شغلی مربوط به مشاوره املاک را به‌صورت غیرحضوری انجام دهند.
  • به‌عنوان یک کارشناس آزاد املاک با بهره‌گیری از برترین ابزارهای فناورانه فعالیت کنند.

12 دلیل پیوستن به کاما

۱
انعطاف پذیری

انعطاف در انجام کار، هر موقع، هرکجا، به هر شکل که شما دوست داشته باشید

در کاما دیگر نیاز نیست حتماً در یک بنگاه حضور فیزیکی داشته باشید. ما در شبکه کاما سرویس‌هایی را در بستر اینترنت برای کارشناسان خود فراهم نموده‌ایم تا کارشناسان بتوانند با استفاده از آنها در هرکجا و در هرزمانی و به هر شکلی که بخواهند فعالیت‌های حرفه‌ای خود را انجام دهند.

بیشتر بدانید  
۲
مدل پرداخت کمیسیون

کاما، پرداخت سهم کمیسیون بالا و استثنایی

در کاما، ما بر این باور هستیم که ۱۰۰٪ کمیسیون متعلق به کارشناسان است و کارشناسان تنها باید هزینه‌های انجام قولنامه را پرداخت کنند. کارشناسان می‌توانند با جذب و معرفی سایر کارشناسان و بنگاه‌های املاک به شبکه کاما، به‌صورت مادام‌العمر در درآمدهای آتی ایشان شریک شوند.

بیشتر بدانید  
۳
شبکه انسانی

کاما، بزرگ‌ترین شبکه انسانی کارشناسان املاک کشور

حضور در بزرگ‌ترین شبکه انسانی کارشناسان املاک کشور، باعث افزایش سرعت، کیفیت و تعداد قولنامه‌های کارشناسان درون شبکه می‌شود. این افزایش سرعت در پاسخگویی به نیاز مصرف‌کننده، باعث می‌شود ارتباط قوی‌تری با مشتری خود برقرار کنید و حرفه‌ای‌تر نشان داده شوید.

بیشتر بدانید  
۴
دانش و مهارت

آموزش املاک و کسب مهارت در سطح بین‌المللی

آموزش در هر شغل تخصصی حرف اول را میزند. در حرفه فروشندگی، فروشندگان آموزش‌دیده یک سر و گردن بالاتر از بقیه دیده‌شده و از درآمد بیشتری برخوردار خواهند بود. در آکادمی کاما زیر نظر مربیان کارکشته و حرفه‌ای دیگر لازم نیست که شما خودتان همه‌چیز را از صفر شروع کنید.

بیشتر بدانید  
۵
کارشناس محور

اولین و تنها برند مشاورین املاک کارشناس محور در ایران

در مدل کارشناس محور که مدل جدیدتری است، بنگاه با محوریت کارشناسان شکل می‌گیرد. در این مدل، برخلاف بنگاه‌های سنتی (بنگاه محور) به دلیل نبود مدیران بالاسری و کاهش هزینه‌های بنگاه، شیوه انجام کار کاملاً منعطف و سهم اعظم کمیسیون متعلق به کارشناسان شبکه است.

بیشتر بدانید  
۶
بازاریابی

برنامه بازاریابی کاما، متفکرانه و استراتژیک طراحی شده است

ما بازاریابی را برای شما ساده کردیم. هر زمان که وارد کاما شوید، ما به‌طور خودکار مجموعه‌ای از ابزارهای بازاریابی دیجیتال را برای شما ایجاد می‌کنیم، بدون اینکه هیچ نوع هزینه اضافی از شما دریافت کنیم. درواقع شما در کاما یک دپارتمان بازاریابی شخصی خود را خواهید داشت.

بیشتر بدانید  
۷
فناوری

پیشرفته‌ترین فناوری بکار رفته در مشاورین املاک

کاما پیشرفته‌ترین فناوری را ارائه می‌دهد تا شما فقط بر روی کار خودتان تمرکز کنید. در کاما ابزارهایی را توسعه داده‌ایم که کارشناسان املاک بتوانند سریع و راحت، هر نوع از فعالیت‌های شغلی خود را انجام دهند. شما در اینجا از هر نوع فناوری که تصور کنید برخوردار خواهید بود.

بیشتر بدانید  
۸
رشد و پیشرفت

کاما دغدغه درآمد ، پیشرفت و آینده شغلی کارشناسان خود را دارد

مدل شایسته محور کاما طوری طراحی‌شده است که به شما این فرصت را می‌دهد که تا هر میزان و مقیاسی که تصور می‌کنید پرواز کنید. شما در شبکه کاما با کسب مهارت مناسب شغلی، آزادی و انعطاف‌پذیری و پتانسیل درآمد فوق‌العاده، رشد و پیشرفت باورنکردنی خواهید داشت.

بیشتر بدانید  
۹
دیدگاه موفقیت محور

کاما، ارج نهادن به موفقیت

دیدگاه سازمانی ما در کاما بر مبنای شایسته سالاری و بر اساس موفقیت در عملکرد می‌باشد. کاما همواره موفقیت‌های کارشناسان فعال را ارج نهاده و با استفاده از پلن‌های تشویقی متنوع از آنها قدردانی می‌کند. جوایز، پاداش‌ها و مزایا متعلق به کسانی است که عملکرد بهتری داشته باشند.

بیشتر بدانید  
۱۰
آزادی و استقلال مالی

رئیس خودتان باشید

در کاما شما برای کسی کار نمی‌کنید، شما رییس خود هستید و دیگران برای شما کار می‌کنند و شما تعیین می‌کنید با چه کسی و به چه شکلی فعالیت کنید و به‌راحتی هر نوع تغییری که لازم بدانید در حین فعالیت کاری خود بدون هیچ‌گونه محدودیتی اعمال خواهید کرد.

بیشتر بدانید  
۱۱
خدمات

کاما = خدمات جامع، نوآور، هوشمند و کاربردی

در کاما خدمات کامل، نوآورانه، هوشمند و بر اساس تجربیات کاربردی فراهم کرده‌ایم تا کارشناسان با صرف وقت اندک بیشترین بازدهی را در فعالیت‌های حرفه‌ای خود داشته باشند. امکانات و خدماتی که کاما در اختیار شما قرار می‌دهد در هیچ دفتر املاکی قابل ایجاد و ارائه نمی‌باشد.

بیشتر بدانید  
۱۲
رویدادهای کاری مشترک

ما با هم قوی تر هستیم

برای اینکه شما یک متخصص نوآور و یک کارشناس آینده‌نگر باشید، نیازمند شرکت فعال در رویدادهای کاری مشترک کاما در شهر خود هستید. رویدادهای کاری کاما، همواره شما در خط مقدم این صنعت نگاه داشته و شمارا در جریان بروزترین تغییرات این صنعت قرار خواهد داد.

بیشتر بدانید  
به کاما بپیوندید

به عنوان مشاور املاک

بازار محلی خودتان را حفظ کنید و به توسعه نام تجاری خود ادامه دهید.

سوالات متداول

خیر. آگهی‌نامه املاک تنها یک بخش از چندین بخش اصلی کاما می‌باشد که کارشناسان می‌توانند به‌وسیله آن ملک‌های خود را در دید عموم قرار داده و یا مالکینی که تمایل به فروش ملک خود دارند، ملک خود را به بهترین کارشناس ممکن در آن محل بسپارند. الگوریتم پیشرفته کاما بر اساس سوابق فعالیت کارشناسان، ملک‌های جدید را بر اساس اولویت به فعال‌ترین کارشناسان نمایش می‌دهد. بر این اساس، مالکین با بهترین کارشناسان تعامل کرده و بهترین کارشناسان نیز املاک بهتر و بیشتری را دریافت خواهند کرد.

در کاما، ما بر این باور هستیم که ۱۰۰ درصد کمیسیون متعلق به کارشناسان است و کارشناسان تنها باید هزینه‌های انجام قولنامه را پرداخت کنند.هزینه‌های انجام قولنامه شامل "هزینه نیروهای اداری"، "هزینه‌های فناوری اطلاعات"، "هزینه‌های عملیاتی و جاری"، "هزینه‌های بازاریابی و برند سازی"، "هزینه‌های توسعه شبکه"، "هزینه مدیران قرارداد"، "هزینه شعبه"، "هزینه کمیسیون معرفان فعال در شبکه" و ... که کاما به‌عنوان سهم هزینه‌های خود و سایر عوامل مؤثر در انجام قرارداد از محل کمیسیون قولنامه کارشناس دریافت می‌کند که به میزان 20 درصد از محل کمیسیون معاملات انجام‌شده توسط کارشناس می‌باشد.

هر شخصی که در کاما ثبت‌نام کند و با لینک ارجاع خود کارشناسان و شعبات دیگر در سراسر ایران را به کاما دعوت کند، در درآمدهای آتی آنان از محل انجام قولنامه درآمد خواهد داشت. هر کارشناسی که یک بنگاه املاک به شبکه کاما معرفی کرده و پس از تأیید هیئت بازرسی و عقد قراداد به شبکه کاما ملحق شود تا زمانی که کارشناس معرفی کننده و شعبه معرفی‌شده در شبکه کاما فعالیت کنند از محل کمیسیون معاملاتی که در بنگاه املاک معرفی‌شده انجام می‌گردد، کارشناس معرفی کننده دارای 0.5 درصد (نیم درصد) سهم مشارکتی می‌باشد که شبکه کاما از محل دریافت هزینه خود جداگانه به کارشناس معرفی کننده پرداخت خواهد نمود. همچنین اگر کارشناسان، کارشناسان دیگر را با لینک ارجاع خود به کاما معرفی کنند، از افرادی که به‌صورت مستقیم دعوت کرده‌اند، 3 درصد از محل درآمد قولنامه‌های آنان دریافت کرده و تا 4 سطح غیرمستقیم، 0.5 درصد از درآمد قولنامه‌های افراد دعوت‌شده به کاما را دریافت خواهند کرد.

خیر. در مدل درآمد مشارکتی سقف ریالی یا زمانی وجود ندارد. تا زمانی که کارشناسان زیرمجموعه شما درآمدی در شبکه کاما داشته باشند و شما نیز در شبکه حضور داشته باشید، بر اساس جداول مربوطه شما نیز در درآمد آنان شریک خواهید بود.

خیر. هیچ الزامی به دعوت دیگر کارشناسان وجود ندارد. بهره‌مندی از درآمد مشارکتی مخصوص افرادی است که می‌خواهند به‌غیراز فعالیت مشاور املاک خود، درآمد بیشتر و خودکاری نیز داشته باشند. همچنین این راهکاری برای بزرگ کردن شبکه انسانی شخصی کارشناسان است که به‌واسطه آن می‌توانند گروه‌های کاری خود را شکل داده و آنان را مربی‌گری و یا رهبری کنند.

ثبت نام در کاما برای همه رایگان است. هر کارشناس بعد از ثبت‌نام می‌تواند از ۳ ماه اشتراک رایگان استفاده کرده و در صورت تمایل اشتراک خود را تمدید نماید. همچنین قابل‌ذکر است که هزینه اشتراک بر اساس شهر محل ثبت‌نام شما متفاوت خواهد بود.

اگر قصد دارید که درزمینه مشاوره املاک و مستغلات فعالیت کنید، هیچ مکانی بهتر از کاما برای شروع وجود ندارد. ما یک املاک سنتی تک نفره نیستیم. اگر می‌خواهید بر یادگیری، توسعه آینده شغلی، شروع انفجاری، ایجاد نام تجاری شخصی تمرکز کرده و در محیط کاری بافرهنگ حمایت گرا و پشتیبان محور فعالیت کنید، کاما بهترین انتخاب شما خواهد بود. ما اینجا هستیم تا مطمئن شویم که ابزارهای لازم برای رشد، پیشرفت و موفقیت را دارید. در کاما، شما این توان را خواهید داشت که موفقیت خود را به روش دلخواه و منحصربه‌فرد خودتان بسازید. اگر شما دارای روحیه کارآفرینی هستید، ما عاشق این خصوصیت شما هستیم. شما در کاما، هرگز مجبور نیستید که خلاقیت و کارآفرینی خودتان را به‌تنهایی بروز دهید. ما اینجا هستیم تا مطمئن شویم که ابزارهای لازم برای ظهور خلاقیت و کارآفرینی خودتان را دارید.

شما می‌توانید با کلیک بر روی آیکون چت در قسمت سمت راست پایین صفحه، سؤالات خود را از پشتیبانان کاما بپرسید تا در اسرع وقت کارشناسان کاما پاسخ لازم را به شما بدهند.

سخنی با مؤسس کاما

سلام، من جواد کریمی اصل هستم. تقریباً حدود 20 سال میشه که در زمینه مشاورین املاک فعالیت دارم و از پایین‌ترین سطوح تا بالاترین سطوح شغل مشاورین املاک رو تجربه کردم و کاملاً با روند تغییرات و دیدگاه‌ها و دغدغه‌های نیروهای فعال در این صنعت آشنا هستم. در طول سال‌هایی در این شغل فعالیت می‌کردم همواره با سیستم‌های کاری تعریف‌شده در این شغل مشکل داشتم مواردی از قبیل عدم توزیع عادلانه کمیسیون معاملات، عدم وجود سیستم آموزشی مناسب، پیچیدگی‌ها و سخت‌گیری‌های بی‌مورد در محیط کار، عدم دسترسی به ابزارهای کاری مناسب برای بهبود عملکرد, عدم وجود تفکر شغلی مناسب در مدیریت بنگاه و سایر مشکلات گسترده مربوط به محیط کار و...

در طول سال‌هایی که بر روی مدل کاما کار می‌کردم، تک‌تک اجزای اون رو به‌طور عملی و کاربردی تجربه کردم و تفکراتی از قبیل فعالیت غیرحضوری کارشناسان، روش عادلانه پرداخت کمیسیون، مدل‌ها و محتواهای جدید آموزش املاک و سرویس‌های پیشرفته‌ای که ابزارهای گسترده کاما به شما ارائه می‌ده ناشی از همان تجربیات هست. ما در کاما به دنبال این هستیم که سیستمی بسازیم که محیطی عالی برای کار کارشناسان املاک باشه تا اونها بتونن ضمن دریافت ابزارهای فناورانه، آموزش عالی و پشتیبانی سریع و گسترده شرایط شغلی خودشون رو مدیریت کنند. کاما رو جوری ساختیم و با کمک شما توسعه خواهیم داد که در اون نظرات شما کاملاً شنیده و ترتیب اثر داده میشه و تمام تلاش ما اینه که شما بتونید برای آینده خودتون و خانوادتون برنامه‌ریزی خوبی داشته باشید.

به کاما بپیوندید

اگر به فکر حرفه‌ای شدن درزمینه املاک هستید، اکنون زمان آن است که با کاما بهترین و موفق‌ترین فرد در این زمینه باشید

تازه‌وارد هستید؟

ما در کنار شما هستیم، هیچ مکانی بهتر از کاما برای شروع وجود ندارد.

کارشناس باتجربه هستید؟

وقتشه که بازار تخصصی خودت را بسازی و به روش دلخواه خودت عمل کنی

بنگاه املاک هستید؟

بازار محلی خودتان را حفظ کنید و به توسعه نام تجاری خود ادامه دهید.