مشاور املاک

همه ما می دانیم که معاملات املاک و مستغلات به صورت محلی اتفاق می افتد. به همین دلیل هم کاما به کارگزارانی مانند شما این فرصت منحصر به فرد را پیشنهاد می دهد که در عین حفظ نام و نشان تجاری خودتان از پتانسیل رشدی که کاما به شما پیشنهاد می دهد ، بهره ببرید. با ما ، شما از انعطاف پذیری برای تبدیل شدن به یک کارگزار کاما برخوردار خواهید شد ، به این معنی که می توانید نام و نشان تجاری و شخصیت مستقل خودتان را حفظ کرده و همچنان به هر امکانی که کاما ارائه می دهد دسترسی داشته باشید. رویکرد مشارکتی عملی ما در کاما به شما کمک می کند تا با بهره گیری از بهترین شیوه ها و راه حل های پیشرو در صنعت که متناسب با نیازهای شما است ، حداکثر سهم بازار خود را بدست آورید.

50 مزیت حضور بنگاه های املاک در کاما

انعطاف پذیری ، استقلال و پشتیبانی سنگ بنای همکاری کاما با بنگاههای املاک است. ما می دانیم که راه اندازی یک تجارت پررونق در سطح محلی نیاز به داشتن یک شبکه محلی و افزایش ارتباطات و تماس هایی است که برای شما ضروری است.بنابراین به جای اینکه به استانداردهای خشک و از پیش تعیین شده اکتفا کنیم با گوش دادن به دغدغه های شما ، راه حلهای مناسب و پشتیبانی های متناسب کاما را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

رشد جایگاه و نام تجاری

شما با فعالیت در شبکه کاما به عنوان شعبه محل عقد قرارداد، نسبت به سایر مشاورین همکار بیشتر شناخته و دیده می شوید و این امر موجب توسعه نام تجاری و شهرت محلی شما خواهد گردید.ارتباط گسترده ای که با کارشناسان فعال در کاما پیدا می کنید و به واسطه فعالیت آنها در واقع مجموعه شما هم از طرف حجم عظیمی از کارشناسان فعال در کاما شناخته خواهد شد و هم اینکه متقاضیانی که به واسطه معرفی کارشناسان در محل دفتر املاک شما اقدام به عقد قرارداد می کنند منبعد فقط با شما همکاری کرده و ارتباط گسترده ای با مشتریان هدف خود ایجاد خواهید کرد همه اینها یعنی توسعه برند و نام تجاری خودتان .زمان تحقق توسعه نام تجاری در کنار کاما بسیار سریع و غیر قابل تصور خواهد بود.

رشد درآمدی ماهانه

با توجه به اینکه در شبکه کاما شعبات در زمینه پشتیبانی انجام قراردادها فعالیت می کنند و از طرفی تعداد محدودی شعبه طرف قرارداد کاما خواهد بود ، در واقع شما از یک نوع انحصار در محدوده عملکردی خودتان برخوردار خواهید بود.این انحصار موجب ایجاد تعداد زیادی عقد قرارداد در شعبه شما خواهد بود و با هر درصد حتی حداقلی دریافتی از محل کمیسیون قراردادها ، به علت بهره گیری از مزایای تعدادی آن درآمد قابل توجهی در انتهای هر ماه برای خودتان خواهید داشت.

درآمد مشارکتی

شعبات طرف قرارداد کاما در هر جایی از این کشور پهناور ، شرکای امین و مورد اعتماد کاما خواهند بود.درواقع ما اعتقاد داریم که دوستان زیادی در اقصی نقاط ایران داریم که با همکاری آنها نسبت به انجام فعالیتها و معاملات مشارکتی در بازار محلی شعبه طرف قرارداد بنا به پیشنهاد مدیر شعبه اقدام خواهیم کرد.هر شعبه از محل صندوق سرمایه گذاری کاما بودجه ای که بر اساس گذشت زمان و کیفیت عملکرد شعبه قابل تغییر و رشد می باشد نسبت به انجام معاملات اقدام نموده و در سود حاصل از این فعالیت با شبکه کاما شریک خواهد بود.در واقع شما تصور کنید به واسطه حضور در شبکه کاما، یک شریک سرمایه گذار قدرتمند در کنار خودتان خواهید داشت.

درآمدهای متنوع

مدیران شعب می توانند در شبکه کاما نقشهای دیگری نیز ایفا کنند.شما میتوانید علاوه بر ایفا نقش مدیر شعبه ، نقش مربی نیز ایفا کرده و پس از اخذ مجوز مربی گری از آکادمی کاما از محل خودتان برای هدایت و مربی گری بسیاری از کارشناسان کاما فعالیت کرده و از محل کمیسیونهای قراردادهای کارشناسان سهم درآمدی قابل توجهی خواهیدداشت. همچنین شما می توانید نقش مدیر قرارداد شعبه خودتان را ایفا کنید و سعی کنید اکثر قولنامه های شعبه خودتان را حتی الامکان خودتان بنویسید و این باعث می شود که از محل درصد هزینه مدیران قرارداد نیز درآمد زیادی داشته باشید .

مدل پرداخت حق الزحمه شعبات کاما

شعبات کاما میتوانند طبق قوانینی که در زیر می آید ارتقا درآمدی داشته باشند. شعبات طبق جدول زیر در 3 پلن میتوانند قرار بگیرند:

شماره پلن درصد دریافتی از معاملات شرط دریافت مبلغ پلن
1 5 درصد میانگین امتیازات نظرسنجی شعبه بین 2 تا 3 باشد
2 10 درصد میانگین امتیازات نظرسنجی شعبه بین 3 تا 4 باشد
3 15 درصد میانگین امتیازات نظرسنجی شعبه بین 4 تا 5 باشد

شرایط:

  • کلیه شعبات از زمان عقد قرارداد به مدت 6 ماه، به میزان 5 درصد از کمیسیون معاملات ( پس از کسر مالیات بر ارزش افزوده ) دریافت خواهند کرد.
  • پس از گذشت دوره 6 ماهه، متناسب با امتیاز دریافتی از کارشناسان، به میزان اعلام شده در جدول فوق و متناسب با یکی از پلن‌های فوق الذکر دریافت خواهند نمود.
  • درصورتیکه در طول مدت قرارداد، میزان امتیاز دریافتی بنگاه از کارشناسان تغییر یابد، مطابق با جدول فوق افزایش یا کاهش خواهد یافت.
  • در صورتی که شعبه‌ای میانگین امتیازاتش از 2 کمتر شود، به کمیته تجدید نظر ارجاء داده می‌شود و کاما مجاز به فسخ قرارداد و عدم ادامه همکاری با بنگاه طرف قرارداد می‌باشد.

به کاما بپیوندید

اگر به فکر حرفه‌ای شدن درزمینه املاک هستید، اکنون زمان آن است که با کاما بهترین و موفق‌ترین فرد در این زمینه باشید

تازه‌وارد هستید؟

ما در کنار شما هستیم، هیچ مکانی بهتر از کاما برای شروع وجود ندارد.

کارشناس باتجربه هستید؟

وقتشه که بازار تخصصی خودت را بسازی و به روش دلخواه خودت عمل کنی

بنگاه املاک هستید؟

بازار محلی خودتان را حفظ کنید و به توسعه نام تجاری خود ادامه دهید.