آزادی و استقلال مالی

برخلاف بنگاه‌های سنتی که کارشناسان را به‌عنوان کارمندان خود می‌بینند و آنها را مجبور می‌کنند تا قرارداد بنویسند و بعد از آن کمیسیون معاملات به مدیر بنگاه تعلق یافته و سپس سهم حداقلی کارشناس را به ایشان می‌دهند، در کاما، کارشناس بعد از انجام قولنامه، تنها هزینه خدماتی که دریافت کرده است را می‌پردازد. در این مدل کاری، شما برای کسی کار نمی‌کنید، بلکه دیگران برای شما کار می‌کنند و شما هزینه‌های آنها را پرداخت می‌کنید و درنتیجه سهم عمده کمیسیون برای خود شماست.

در مدل رایج بنگاه‌داری، شما اختیاری از خودتان ندارید و باید مطابق سیاست‌ها و روش‌های بعضاً غلط مدیر املاک رفتار کنید و تا وقتی‌که در آن املاک هستید، شما امکان اعمال هیچ‌گونه تغییر و تنوعی در سیستم کاری شما نخواهید داشت و به علت اینکه شما وابستگی مالی به مدیر بنگاه املاک دارید درواقع هیچ اختیاری از خود ندارید.

در کاما به علت استقلال مالی خودتان و انعطاف‌پذیری در انتخاب دفتر محل قرارداد و مدیر قرارداد و تخصیص تمام کمیسیون به شخص خودتان این شما هستید که انتخاب کنید با چه کسی و به چه شکلی فعالیت کنید و به‌راحتی هر نوع تغییری که لازم بدانید در حین فعالیت کاری خود بدون هیچ‌گونه محدودیتی اعمال خواهید کرد. کاما به شما آزادی شغلی، آزادی و استقلال مالی را به ارمغان آورده است.


به کاما بپیوندید

اگر به فکر حرفه‌ای شدن درزمینه املاک هستید، اکنون زمان آن است که با کاما بهترین و موفق‌ترین فرد در این زمینه باشید

تازه‌وارد هستید؟

ما در کنار شما هستیم، هیچ مکانی بهتر از کاما برای شروع وجود ندارد.

کارشناس باتجربه هستید؟

وقتشه که بازار تخصصی خودت را بسازی و به روش دلخواه خودت عمل کنی

بنگاه املاک هستید؟

بازار محلی خودتان را حفظ کنید و به توسعه نام تجاری خود ادامه دهید.