انعطاف پذیری

انعطاف در انجام کار، هر موقع، هرکجا، به هر شکل که شما دوست داشته باشید

امروزه با گسترش فناوری و نفوذ اینترنت همراه، پتانسیل‌های بی‌شماری به زندگی ما افزوده‌شده است. استفاده از گوشی‌های هوشمند و اینترنت همراه می‌تواند کارها را برای شما تسهیل کرده و وقت بیشتری برای شما ذخیره کند. صنعت فروش املاک نیز از این قاعده مستثنا نبوده و با کمک گرفتن از این فناوری‌ها می‌توان کارها را تسهیل کرده و زمان بیشتری را برای خود ذخیره کنید.
ما در شبکه کاما سرویس‌هایی را در بستر اینترنت برای کارشناسان خود فراهم نموده‌ایم تا کارشناسان بتوانند با استفاده از آنها در هرکجا و در هرزمانی و به هر شکلی که بخواهند فعالیت‌های حرفه‌ای خود را انجام دهند. ضرورت به‌کارگیری فضای مجازی صرفاً محدود به بهره‌برداری از سایت و فضای اینترنتی نمی‌شود بلکه به علت اهمیت ایجاد شبکه‌های بزرگ کارشناسان املاک و عدم امکان حضور فیزیکی افراد در یک محل، مکان‌های فعالیت کارشناسان هم مطابق سایر کشورهای پیشرفته تبدیل به مکان‌های برقراری ارتباط به‌صورت مجازی گردیده است. امروزه در اکثر کشورهای دنیا کارشناسان املاک به‌صورت غیرحضوری و زیر نظر برندهای برتر املاک مشغول به فعالیت می‌باشند و از طریق ابزارهای مجازی و در محیط‌های مجازی فعالیت می‌کنند.

همچنین فعالیت در محیط‌های کاری منعطف و غیرحضوری شبکه کاما مزایای دیگری نیز دارد:
کاهش ریسک انتقال بیماری
هنگامی‌که ویروس‌ها باقدرت همه‌گیری شدید (مانند کرونا و آنفولانزا) ظاهر می‌شوند، مداخلات غیر دارویی، در دسترس‌ ترین راه برای کندتر شدن انتقال ویروس می‌باشد. یکی از مزایای حضور در شبکه کاما کاهش ریسک انتقال بیماری به علت بهره‌گیری از مزایای روش کار "دورکاری" می‌باشد. در کاما نیاز نیست شما در محیط شلوغ‌کاری و در ارتباط فیزیکی مستقیم با تعداد زیادی نیروی انسانی باشید.
کاهش هزینه‌های مربوط به رفت‌وآمد
زمان ایاب و ذهاب و هزینه‌های آن، یکی از مهم‌ترین هزینه‌های کاری هر فرد شاغلی می‌باشد. یکی از مزایای مهم حضور در کاما هم کاهش هزینه‌های ایاب و ذهاب و هم صرفه‌جویی در وقت، به‌واسطه کاهش سفرهای غیرضروری است. در کاما دیگر لازم نیست شما زمان زیادی را صرف مراجعه به دفتر املاک و بازگشت به منزل بکنید. این امر موجب صرفه‌جویی در زمان رفت‌وآمد و هزینه ریالی آن خواهد شود.
کاهش مزاحمت همکاران در دفاتر مشاورین املاک
یکی از معضلات کار در بنگاه‌های املاک، مداخلات و مزاحمت‌های سایر همکاران مستقر در بنگاه املاک می‌باشد. افراد مختلف به دلایل مختلفی وارد این شغل می‌شوند و بعضاً افراد حاضر در بنگاه به دنبال اتلاف وقت و یا سوءنیت‌های دیگری می‌باشند. حداقل تأثیر منفی این نوع از همکاران کاهش زمان مفید کاری سایر نیروهای فعال و باانگیزه می‌باشد. در کاما به علت عدم نیاز به حضور فیزیکی در بنگاه این معضل رایج بنگاه‌های املاک برطرف گردیده است.
تجدید اشتیاق و علاقه به کار
کارشناسان کاما برای انجام کار در خارج از محیط دفتر کارشان، انگیزه و تمرکزی بیشتری دارند. آنها در محیطی خارج از بنگاه املاک، می‌توانند حواس‌پرتی‌های محیطی را از بین ببرند و به دنبال جایی آرام و دور از شلوغی باشند؛ محیطی که بهره‌وری کاری آنان را به حداکثر می‌رساند؛ همچنین توانایی کار در مکان‌های دلخواه نیز احساس خوبی در کارشناسان به وجود می‌آورد و به آنها انگیزه می‌دهد تا برای رسیدن به هدف‌هایشان بیشتر تلاش کنند.
امکان توسعه فعالیت خارج از محدوده جغرافیایی فعلی
یکی از مزایای انعطاف‌پذیری فعالیت در کاما عدم نیاز به لزوم فعالیت در یک منطقه خاص است. بنگاه‌های فعلی به علت محدودیت‌های فیزیکی مجبور می‌باشند که تنها منطقه فعالیت خود را تحت پوشش قرار بدهند درحالی‌که به علت گستردگی نیروهای انسانی فعال در شبکه کاما و تعداد زیاد شعبات طرف قرارداد این مجموعه، کارشناسان می‌توانند در محدوده جغرافیایی وسیع‌تری با بهره‌گیری از سایر همکاران این شبکه اقدام به فعالیت نمایند و در هر زمان و هر مکانی که لازم بدانند نسبت به عقد قرارداد اقدام کنند.
صرف وقت بیشتر با خانواده
کارشناسان به واسطه فعالیت منعطف در کاما، برنامه زمانی شخصی متناسب با اولویت‌هایشان خواهند داشت و دیگر تحت‌فشار برنامه دقیق کاری در محل بنگاه قرار نمی‌گیرند. برنامه‌های کاری بنگاه‌ها، نیازهای شخصی و خانوادگی افراد را مدنظر قرار نمی‌دهند. در کاما دیگر وقت خودتان را صرف رفت‌وآمد به محل کار نمی‌کنید پس این زمان را برای عزیزانتان یا رفع نیازهای شخصی خودتان صرف می‌کنید. با این روش به تعادل میان کار و زندگی رسیده و شادی بیشتری را در کنار اعضای خانواده تجربه خواهید کرد.
سلامت جسمی و روحی بیشتر
کارشناسان کاما کمتر از همتایان خود در سایر بنگاه‌ها، در معرض استرس قرار می‌گیرند؛ همچنین این کارشناسان، نسبت به کارشان اشتیاق بیشتری دارند. درواقع این شیوه کار، به افراد این امکان را می‌دهد تا در محیط‌های راحتی کار کنند و هرج‌ومرج، اتلاف وقت و رفت‌وآمد صبح و عصر به محل بنگاه را تجربه نکنند؛ علاوه بر این،‌ کار کردن در خارج از محیط کار، به بهبود روند تغذیه کارشناسان منجر می‌شود و امکان ورزش بیشتر را برای آنان فراهم می‌کند.
اشتغال نیروهای پاره‌وقت
امروزه تکنولوژی‌های نوین، امکان انجام کار حرفه‌ای را با روش‌های غیرمرسوم امکان‌پذیر می‌کنند؛ این امر موجب شده است تا بازار کار به طرز چشمگیری تغییر و تکامل پیدا کند. از همین رو، کاما شغل مشاورین املاک را به شمار مشاغل انعطاف‌پذیر اضافه خواهد کرد و افرادی که به خاطر مشغله‌های زندگی، تحصیل و سایر مسائل به‌طور موقت امکان کار فول تایم ندارند می‌توانند با بهره‌گیری از محیط انعطاف‌پذیر در کاما فعالیت داشته باشند.
اشتغال خانم‌ها و افراد حساس به حضور در مکان‌های فیزیکی خاص
دیدگاه برخی از افراد نسبت به شغل املاک به علت رفتار نامناسب برخی از افراد در این صنعت، منفی است و باوجودی که مایل به فعالیت در این صنعت می‌باشند اما تمایلی به حضور در بنگاه‌های املاک ندارند و به‌نوعی این حضور برای آنها بار منفی و روانی دارد. همچنین حضور خانم‌ها در این شغل هنوز مناسب نیست و این در حالی است که در کشورهای پیشرفته اشتغال خانم‌ها در این شغل بسیار بالا می‌باشد. این دو دسته از افراد با حضور در کاما به‌راحتی می‌توانند در این شغل فعالیت داشته باشند.

به کاما بپیوندید

اگر به فکر حرفه‌ای شدن درزمینه املاک هستید، اکنون زمان آن است که با کاما بهترین و موفق‌ترین فرد در این زمینه باشید

تازه‌وارد هستید؟

ما در کنار شما هستیم، هیچ مکانی بهتر از کاما برای شروع وجود ندارد.

کارشناس باتجربه هستید؟

وقتشه که بازار تخصصی خودت را بسازی و به روش دلخواه خودت عمل کنی

بنگاه املاک هستید؟

بازار محلی خودتان را حفظ کنید و به توسعه نام تجاری خود ادامه دهید.