رشد و پیشرفت

مدل شایسته محور کاما طوری طراحی‌شده است که به شما این فرصت را می‌دهد که تا هر میزان و مقیاسی که تصور می‌کنید پرواز کنید. شما با کسب یک مهارت مناسب شغلی، آزادی و انعطاف‌پذیری کاما و پتانسیل درآمد فوق‌العاده این شبکه رشد و پیشرفت باورنکردنی در اینجا خواهید داشت. آموزش جامع شبکه ما برای افزایش اعتمادبه‌نفس شما، ارائه دانش و مهارت لازم و کاربردی و ایجاد زمینه برای رشد در حرفه املاک طراحی‌شده است.
امروزه کارشناسان حرفه‌ای و حتی تازه‌واردان به این صنعت، هنگام انتخاب یک بنگاه جهت فعالیت در آن به مباحثی از قبیل مدلهای توسعه مشتری، پایداری سیستم طراحی‌شده در آن بنگاه و میزان رشد درآمد و آینده شغلی پیش‌بینی‌شده در آن بنگاه توجه دارند. آینده شغلی شما مستلزم فعالیت داشتن در شبکه‌ای با پایه قوی همراه با چشم‌انداز پیشرفت است. شما به مجموعه‌ای کامل از خدمات بازاریابی مشتری محور، فناوری جامع، سیستم‌های خودکار و فرهنگ الهام‌بخش توسعه نیاز دارید.

رشد و توسعه شبکه کاما

یکی از دغدغه‌های ما در شبکه کاما، ارتقا سیستم فعلی و ایجاد ابزارها و بسترهای نوین برای کارشناسان است. تیم تحقیق و توسعه کاما به‌طور شبانه‌روزی تلاش می‌کند تا دغدغه‌های مشتریان و کارشناسان املاک را به‌طور همزمان رفع کرده، تا در کنار ایجاد یک تجربه خوب برای مشتریان، درآمد کارشناسان را افزایش داده و زمان بیشتری برای کارشناسان ذخیره کند.
یکی دیگر از دغدغه‌های ما در کارشناسان املاک مجازی ایران رشد و توسعه شبکه کارشناسان می‌باشد، برای دستیابی به این منظور از مدرن‌ترین روش‌های بازاریابی و ابزارهای تکنولوژیک استفاده کردیم تا بتوانیم شبکه کارشناسان املاک مجازی ایران را سریع و باکیفیت توسعه دهیم. ازآنجایی‌که از مدل کارشناس محور بهره گرفته‌ایم، سود این توسعه برای کارشناسان بوده و کارشناسان را به‌طور مستقیم بهره‌مند از درآمد سیستم کرده‌ایم.

رشد و توسعه فردی کارشناسان

ما اعتقاد داریم دانایی توانایی است، به همین منظور، آکادمی کاما را شکل دادیم تا با افزایش دانایی کارشناسان توانایی آنان در انجام قولنامه بالا رفته و درآمدشان به‌تبع آن افزوده شود.
کارشناسان املاک مجازی ایران می‌توانند با بهره‌گیری از آموزش‌های حرفه‌ای این آکادمی و استفاده از تجارب و مهارت‌های مربیان موجود در کاما، توانایی‌های فردی خود را افزایش داده و یک شخصیت کاری حرفه‌ای برای خود بسازند.

رشد و توسعه شغلی کارشناسان

یکی از دغدغه‌های هر کارشناس املاک، رشد و توسعه شغلی است. ما در املاک کاما از این دغدغه غافل نبوده و فضای رشد را برای کارشناسان مهیا کرده‌ایم. کارشناسانی که دغدغه رشد داشته باشند می‌توانند با دریافت گواهی‌نامه‌های حرفه‌ای همچون متصدی املاک، مربیگری املاک و مدیر قرارداد، در سمت‌های مدیر شعبه، مربی و مدیر قرارداد فعالیت کرده و درآمدهای خود را دوچندان کنند.
همچنین به‌طورقطع کارشناسانی که از دانایی و توانایی بالایی در انجام معاملات داشته باشند، در خدمات آتی کاما همچون صندوق‌های سرمایه‌گذاری که نیازمند افراد ماهر و تواناست مشغول به‌کار شده و درآمدشان به‌طور تصاعدی بالا می‌رود.

به کاما بپیوندید

اگر به فکر حرفه‌ای شدن درزمینه املاک هستید، اکنون زمان آن است که با کاما بهترین و موفق‌ترین فرد در این زمینه باشید

تازه‌وارد هستید؟

ما در کنار شما هستیم، هیچ مکانی بهتر از کاما برای شروع وجود ندارد.

کارشناس باتجربه هستید؟

وقتشه که بازار تخصصی خودت را بسازی و به روش دلخواه خودت عمل کنی

بنگاه املاک هستید؟

بازار محلی خودتان را حفظ کنید و به توسعه نام تجاری خود ادامه دهید.