دانش و مهارت

آکادمی کاما

آکادمی کاما عضوی از خانواده بزرگ کاما یا همان "کارشناسان املاک مجازی ایران " می‌باشد و به‌عنوان شاخه آموزشی این پلت فرم، قوی‌ترین و بروزترین و کاربردی‌ترین محتوای آموزشی را با متنوع‌ترین شیوه‌های آموزشی در اختیار کارشناسان املاک کاما قرار خواهد داد. آکادمی کاما به‌عنوان بخش تولید و توسعه نیروی انسانی شبکه کاما از الگوهای مدرن جهانی "مهارت محور" در جهت ارتقا سطح دانش کاربردی و مهارت‌های شغلی نیروهای فعال در شبکه کاما بهره می‌گیرد.

1- دوره های آموزشی

آکادمی کاما طیف وسیعی از دوره‌های آموزشی را جهت ارتقا دانش، مهارت و تخصص مشاورین املاک ارائه می‌دهد. شما پس از گذراندن دوره‌های موردنیاز، گواهینامه‌های معتبری که نشان‌دهنده تخصص شما باشد دریافت خواهید نمود. لیست دوره‌های آموزشی:

1. دوره اصول فنی کار مشاور املاک
2.دوره کارشناس رهن و اجاره
3.دوره فن بیان و مهارت متقاعد کنندگی
4.دوره فروش املاک لاکچری و ویلا
5.دوره کارشناس تجاری-اداری
6.دروه فروش زمین و کلنگی
7.دوره کارشناس املاک صنعتی
8.دوره مشارکت در ساخت
9.دوره ارزیابی قیمت
10.دوره منتخب نکات فنی اصول کار مشاور املاک
11.دوره باغ و زمین های کشاورزی
12.دوره اصول بازاریابی در املاک
13. دوره آشنایی با بازار املاک
14.دوره بازاریابی الکترونیکی در املاک
15. دوره مربی گری در املاک
16.دوره آشنایی با قوانین و مقررات شهرداری
17.دوره آشنایی با قوانین و مقررات ثبتی
18.دوره تخصصی بستن کمیسیون
19.دوره مدیریت جلسه قرارداد
20.دوره آشنایی با اصول معماری ساختمان
21.دوره آشنایی با قوانین حقوقی و انواع قرارداد
22.دوره آشنایی با تخلفات رایج در معاملات املاک
23.دوره برنامه ریزی استراتژیک و طراحی مسیر موفقیت در شغل املاک
24.دوره مدیریت داراییها و سرمایه گذاری در املاک و مستغلات
25.دوره مدیریت ارتباطات با مشتری(CRM)
26.دوره تخصصی زبان بدن
27.دوره اصول و فنون مذاکره
28.دوره مالیات،بانک و تسهیلات در املاک و مستغلات
29.دوره اصول ساخت وساز ساختمان
30.دوره عکاسی حرفه ای و مولتی مدیا تبلیغاتی در املاک
31.دوره اصول پیش فروش ساختمان و مجتمع های ساختمانی
2- خدمات آموزشی

آکادمی کاما اعتقاد دارد که علاوه بر آموزش تئوری، آموزش عملی و راهنمایی و هدایت دیگران نیز برای ارتقا مهارت و تخصص بسیار ضروری است. برخلاف سایر مدل‌های آموزشی موجود در صنعت مشاورین املاک، آکادمی کاما در بخش خدمات به دنبال پشتیبانی آموزشی افراد شبکه کاما و همراهی آنها تا حصول نتیجه مطلوب خواهد بود.

پشتیبان آموزشی در املاک

آکادمی کاما برای اولین بار در ایران مبحث "پشتیبان آموزشی در املاک" را ارائه می‌کند. پشتیبان آموزشی از ابتدای ورود هر فرد به شبکه کاما به‌عنوان راهنمای آموزشی علاوه بر سنجش میزان دانش و تعیین سطح تجربه، نسبت به تهیه مدل آموزشی و تهیه نقشه راه آموزشی مختص هر فرد اقدام کرده و با پیگیری آن به‌عنوان یک همراه همواره پاسخگو و مشاور کارشناسان برای انتخاب آموزش‌های مناسب و رفع مشکلات احتمالی آنان در گذراندن مسیر رشد آموزش و کسب مهارت می‌باشند.

آموزش گروهی

یکی از خدمات آموزشی آکادمی کاما مبحث "آموزش گروهی " در صنعت مشاورین املاک می‌باشد. بدین منظور آکادمی کاما با ایجاد بستر آموزشی منحصربه‌فرد در قالب کلاس‌های آموزشی، ورکشاپ‌های تخصصی، همایش‌های آموزشی و وبینارهای کشوری از مربیان و مدرسان حرفه‌ای که در این صنعت به‌عنوان مدرسان کشوری فعال می‌باشند، بهره می‌گیرد.

انجمن‌های (فروم های) آموزشی

یکی از ابتکارات آکادمی کاما استفاده از ظرفیت‌های شبکه‌های اجتماعی در امر آموزش تخصصی املاک می‌باشد. کارشناسان می‌توانند برای اولین بار در ایران با ثبت‌نام در این انجمن‌های آموزشی نسبت به تبادل اطلاعات تخصصی در زمینه‌های گوناگون اقدام می‌کنند. انجمن‌های تخصصی، ابزار بسیار مناسبی برای نقل‌وانتقال تجربیات عملی و ارائه راهکارهای کاربردی توسط کارشناسان برای کارشناسان خواهد بود.

تجربه عملی همکاران

همچنین، برای اولین بار در ایران، در این بخش فیلم‌های آموزشی که ناشی از تجربیات شخصی کارشناسان در بازار محلی خودشان است نیز در اختیار دیگران قرار داده می‌شود و شما می‌توانید به حجم عمده‌ای از دانش عملی تخصصی و محلی دسترسی پیدا کنید.

3- محصولات آموزشی

ما می‌دانیم که کارشناسان املاک همواره پویا و در حال فعالیت هستند. بنابراین آکادمی کاما معتقد به ایجاد آموزش انعطاف‌پذیر برای شما می‌باشد. شما می‌توانید با بهره‌گیری از محصولات متنوع آموزشی در اوقات فراغت و در هر زمان دلخواه خود، در هر مکان مناسب و به هر وسیله ممکن آموزش‌های موردنیاز خود را دریافت کنید.

• بخوانید
در این بخش کتاب‌ها، مقالات داخلی و خارجی (ترجمه‌شده) و اسلایدهای آموزشی متنوع به تفکیک موضوعات تخصصی برای شما فراهم گردیده است.
• بشنوید
در این بخش کارشناسان می‌توانند متناسب با سلایق و نیز محدودیت‌های خود به‌تمامی محتویات آموزشی موردنیاز خود در قالب پادکست دسترسی داشته باشند.
• ببینید
در این بخش آکادمی کاما فیلم‌های آموزشی کوتاهی را برای انتقال کپسولی نکات آموزشی به کارشناسان فراهم نموده است.

4- مدارک تخصصی و جایگاه‌های شغلی
صنعت املاک و مستغلات دچار تغییرات اساسی شده و خواهد شد. اگر به دنبال کسب جایگاه مناسب در بازار این صنعت می‌باشید باید به حرفه‌ای شدن خودتان بیندیشید. بنابراین مشابه سایر مشاغل نیاز به اخذ مدارک تخصصی و جایگاه‌های حرفه‌ای در این شغل خواهید داشت. شبکه کاما برای اولین بار اقدام به تعریف مدارک تخصصی و جایگاه‌های شغلی و مسیر پیشرفت شغلی برای کارشناسان خود نموده است.
• مدرک تخصصی:
مدرک تخصصی، ترکیبی از چندین دوره آموزشی است که افراد برای کسب مدرک تخصصی خاص نیازمند به گذراندن آن دوره‌های آموزشی می‌باشند. به‌عنوان‌مثال برای اخذ "مدرک تخصصی کارشناس حرفه‌ای کاما" نیاز به گذراندن 17 دوره آموزشی می‌باشد. درواقع کارشناسان با کسب این 17 گواهینامه آموزشی مدرک تخصصی کارشناس حرفه‌ای کاما را از آکادمی کاما دریافت خواهند نمود.
• جایگاه شغلی:
جایگاه شغلی مربوط به موضوعات شغلی است که کاما در موارد مورد درخواست خودش از افرادی که موفق به اخذ مدرک تخصصی از آکادمی کاما شده‌اند پس از انجام مصاحبه و تائید صلاحیت در قالب‌های تعریف‌شده مورد بهره‌برداری و همکاری مشترک قرار خواهد داد.

به کاما بپیوندید

اگر به فکر حرفه‌ای شدن درزمینه املاک هستید، اکنون زمان آن است که با کاما بهترین و موفق‌ترین فرد در این زمینه باشید

تازه‌وارد هستید؟

ما در کنار شما هستیم، هیچ مکانی بهتر از کاما برای شروع وجود ندارد.

کارشناس باتجربه هستید؟

وقتشه که بازار تخصصی خودت را بسازی و به روش دلخواه خودت عمل کنی

بنگاه املاک هستید؟

بازار محلی خودتان را حفظ کنید و به توسعه نام تجاری خود ادامه دهید.