برنامه بازاریابی کاما، کاملاً متفکرانه و استراتژیک

در دنیای امروز برندها حامل پیام‌های مثبت به مشتریان هستند. برای فعالیت حرفه‌ای در شغل مشاوره املاک نیازمند یک برند معتبر هستید. اما ایجاد و گسترش یک برند معتبر به‌تنهایی هزینه‌های بسیار زیادی برای شما ایجاد می‌کند. از این رو، شما می‌توانید تحت یک برند معتبر فعالیت کرده و هزینه‌های برند سازی خود را به صفر رسانده و از اعتبار آن برند استفاده کنید. شبکه کارشناسان املاک مجازی ایران به‌واسطه استانداردهای کیفی خود برند معتبری را ایجاد کرده است که مشتریان شما به‌راحتی به آن اعتماد کرده و خریدوفروش خود را با آن شبکه انجام می‌دهند. شما می‌توانید با ملحق شدن به این شبکه، از این نام استفاده کرده و به فعالیت‌های حرفه‌ای خود اعتباری دوچندان ببخشید.

هر زمان که وارد کاما شوید، ما به‌طور خودکار مجموعه‌ای از ابزارهای بازاریابی دیجیتال را برای شما ایجاد می‌کنیم، بدون اینکه هیچ نوع هزینه اضافی از شما دریافت کنیم. درواقع شما در کاما یک دپارتمان بازاریابی شخصی خود را خواهید داشت و می‌توانید با بهره‌گیری از خلاقیت خود از تمامی ابزارهای رایگانی که در اختیار شما قرارگرفته حداکثر استفاده را ببرید. همچنین شما به ابزارهای بازاریابی که به زیبایی برای معرفی کاما طراحی‌شده‌اند نیز دسترسی خواهید داشت.
یکی از ابزارهای نوین شبکه کاما سایت "جستجوی کارشناسان املاک کشور" می‌باشد. در این سایت هر کارشناس قابلیت ایجاد یک پروفایل شخصی دارد و تمامی سوابق فعالیت‌هایش در آن قابل‌مشاهده است. این قابلیت باعث می‌شود کارشناسان فعال و خبره از دیگر کارشناسان متمایز شده و محل ارجاع بیشتر مشتریان شوند.

در دنیای امروزه هر فروشنده‌ای نیازمند تبلیغات محصول خود است، فروشندگانی که تبلیغات هدفمندتر و حرفه‌ای‌تری انجام دهند بهتر دیده‌شده و به طبع آن فروش بیشتری خواهند داشت. یک کارشناس فروش ملک از این قاعده مستثنا نبوده و نیازمند تبلیغات ملک‌های خود است. ما در شبکه بزرگ کاما ابزارهای متنوع جدیدی در اختیار کارشناسان خود قرار می‌دهیم تا بتوانند بهتر و حرفه‌ای‌تر در بین رقبا دیده‌شده و فروش بیشتری داشته باشند.
به‌عنوان‌مثال برای اولین بار ابزار "نمایش فیلم و صوت ملک" در کاما رونمایی خواهد شد و مشتریان می‌توانند فیلم و صوت معرفی ملک‌های موردنظرشان را به‌راحتی و با جزییات منحصربه‌فرد ببینند.

از دیگر ابزارهای نوین بازاریابی کاما که برای اولین بار در ایران ایجادشده است، بخش الگوریتم ارجاع هوشمند ملک ثبت‌شده به کارشناسان می‌باشد. بدین‌صورت که هنگام ثبت ملک توسط فروشنده، ملک موردنظر بر اساس یک الگوریتم پیشرفته به کارشناسانی که عملکرد بهتری در منطقه و نوع ملک موردنظر داشته باشند ارجاع خواهد گردید. این امر موجب تسهیل امر فایل یابی برای کسانی است که در منطقه موردنظر عملکرد بهتری داشته‌اند. درواقع افراد فعال‌تر از طرف سیستم، به روش‌های مختلفی مورد ارجاع و معرفی قرار خواهند گرفت.
کاما، همه اینها را برای صرفه‌جویی در زمان شما و کاهش هزینه بازاریابی شما طراحی کرده است. و تمام هدف بخش بازاریابی کاما، نشان دادن شما به مشتریان و افراد بیشتری می‌باشد.

برنامه ویژه کاما برای رسانه‌های اجتماعی
استراتژی فعلی کاما، به‌کارگیری رسانه‌های اجتماعی برای اطمینان از شنیدن شدن ما در صنعت املاک و مستغلات است. ما اخبار مربوط به برند خود، فرهنگ خود، رهبری فکری در این صنعت، اطلاعات مربوط به محصولات کاما، دوره‌های آموزشی حرفه‌ای و مشارکت‌های کلیدی‌مان با دیگران را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذاریم. با حمایت کردن ما به‌عنوان یک برند قدرتمند به خودتان در ایجاد یک کسب‌وکار کمک کنید. ما را در Facebook ،Instagram ،Twitter و LinkedIn دنبال کنید.
ابزار رسانه اجتماعی کاما به شما کمک می‌کند تا ارتباطات بیشتری را از طریق رسانه‌های اجتماعی ایجاد کرده و به مدیریت آنها بپردازید. ابزار اجتماعی ما شامل انجمن‌های (فروم های) تخصصی و عمومی، محتواهای لوگو دار کاما و بانکی از پست‌ها و تصاویر کاما می‌باشد که قابلیت افزودن آنها در فیدهای شخصی خودتان و به اشتراک‌گذاری پست‌ها با دیگران را فراهم می‌کند. شما می‌توانید فهرست املاک خود را که دارای نشان کاما هستند، در Instagram،Facebook،LinkedIn, Twitter, Telegram و Whatsapp به اشتراک بگذارید و تبلیغ کنید.
بهترین نتایج نظرسنجی رضایت مشتریان از شما به‌طور خودکار به پست‌های رسانه‌های اجتماعی در صفحات اینستاگرام، فیس‌بوک و ... کاما منتقل می‌شود و در صفحه پروفایل شما در کاما نیز نشان داده خواهد شد و به شما این امکان را می‌دهد که نتایج عالی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. ما به شما کمک می‌کنیم شهرت خود را تقویت کنید تا به مشتریان بیشتری دسترسی پیدا کنید.

به کاما بپیوندید

اگر به فکر حرفه‌ای شدن درزمینه املاک هستید، اکنون زمان آن است که با کاما بهترین و موفق‌ترین فرد در این زمینه باشید

تازه‌وارد هستید؟

ما در کنار شما هستیم، هیچ مکانی بهتر از کاما برای شروع وجود ندارد.

کارشناس باتجربه هستید؟

وقتشه که بازار تخصصی خودت را بسازی و به روش دلخواه خودت عمل کنی

بنگاه املاک هستید؟

بازار محلی خودتان را حفظ کنید و به توسعه نام تجاری خود ادامه دهید.