بازاریابی

کاما، برترین برند صنعت املاک و مستغلات کشور

در دنیای امروز برندها حامل پیام‌های مثبت به مشتریان هستند. برای فعالیت حرفه‌ای در شغل مشاوره املاک نیازمند یک برند معتبر هستید. اما ایجاد و گسترش یک برند معتبر به تنهایی هزینه‌های بسیار زیادی برای شما ایجاد می‌کند. از این رو، شما می‌توانید تحت یک برند معتبر فعالیت کرده و هزینه‌های برند سازی خود را به صفر رسانده و از اعتبار آن برند استفاده کنید. شبکه کارشناسان املاک مجازی ایران به واسطه استانداردهای کیفی خود برند معتبری را ایجاد کرده است که مشتریان شما به راحتی به آن اعتماد کرده و خرید و فروش خود را با آن شبکه انجام می‌دهند. شما می‌توانید با ملحق شدن به این شبکه، از این نام استفاده کرده و به فعالیت‌های حرفه‌ای خود اعتباری دوچندان ببخشید.

شما در کاما یک دپارتمان بازاریابی شخصی با ابزارهای متنوع در اختیار خواهید داشت

آگهی نامه رایگان املاک

کاما پس از انجام تحقیقات بازاریابی گسترده برای استفاده عموم، اقدام به طراحی سایت آگهی متفاوت نسبت به سایر سایت‌های بازار آگهی املاک نموده. در این سایت تمامی معایب موجود در بازارهای آگهی از قبیل آگهی‌های غیرواقعی و محدودیت‌های ثبت و جستجوی ملک را برطرف کرده‌ایم.

اینستا ملک

شما می توانید فیلم ملک‌های خودتان را در بخش آگهی نامه املاک کاما قرار دهید. با این ابزار در واقع شما سرویس و بازدید مجازی برای مشتریان خودتان فراهم کرده‌اید و به نوعی از بازایابی ویدئویی برای فروش ملکهایتان استفاده می کنید. حتی در صورتی که شما یا مالکتان مایل به گذاشتن فیلم ملک خودتان نباشید این امکان هم وجود دارد که صرفا به گذاشتن صوت معرفی ملک اکتفا کنید. همین صوت معرفی جذاب ملک هم قدم بزرگی برای معرفی ملک خودتان به مشتریان بالقوه می باشد.

ملکیتو ( سیستم ارجاع گزینشی ملک به کارشناسان )

یکی دیگر از خصوصیات منحصربه‌فرد سایت کاما، الگوریتم ارجاع ملک ثبت شده توسط مالکین به کارشناسان می‌باشد. فروشندگان ملک می‌توانند در سایت کاما آگهی خود را ثبت کنند، با این تفاوت که اگر در آن محله کارشناس کاما وجود داشته باشد، سایت کاما با بهره‌گیری از این الگوریتم پیشرفته ملک موردنظر را به کارشناس مناسب همان ملک ارجاع خواهد داد. این امر باعث می‌شود تا ملکی بدون کارشناس نماند و همچنین کارشناسان فعال و با کارایی بیشتر نسبت به سایر کارشناسان غیرفعال، ملک بیشتری دریافت کنند و هم فروشندگان ملک مطمئن می‌باشند که فروش ملک آنها توسط یک کارشناس مناسب مورد پیگیری قرار خواهد گرفت. این امر موجب تسهیل و توسعه امر اکتشاف و فایل یابی برای کارشناسان با عملکرد مناسب خواهد گردید. به هر میزان که کارایی و عملکرد بهتری داشته باشید به همان میزان توسط این الگوریتم پاداش دریافت خواهید کرد.

سامانه پروفایل شخصی

کاما این امکان را برای شما فراهم کرده که شما دارای یک سایت شخصی محتوی محور برای معرفی و برند سازی شخصی خودتان داشته باشید. شما در این سایت به تمام جزئیاتی که برای معرفی و برجسته‌سازی حرفه‌ای خود احتیاج دارید دسترسی خواهید داشت و با کمک ابزارهایی که در سایت شخصی برایتان فراهم کردیم به بهترین تجربه همکاری با مالکان، خریداران و سایر همکاران دست خواهید یافت.
این سامانه شامل بخشهای زیر است:

سامانه جستجوی کارشناس (agent finder)

برای اولین بار در ایران بخش جستجوی کارشناسان املاک در سایت کاما راه‌اندازی شده است. این بخش مرجع کاملی از کارشناسان موجود در هر شهر است. در این بخش هر کارشناس پروفایل مخصوص به خود را جهت نمایش به سایرین خواهد داشت و می‌تواند فیلم معرفی خود و املاک خود را در این بخش نیز به سایرین نشان دهد و هر زمان که مایل باشد توسط خود کارشناس قابل ویرایش است. در این سامانه تمام کارشناسان بر اساس تخصص فعالیت خود، سوابق کاری خود در کاما، محله‌های فعالیت، رنج قیمتی ملکهای فروخته شده، گواهینامه‌ها و مدارک تخصصی، زبان، جنسیت و غیره مورد جستجو قرار می‌گیرند. کلیه فعالیت‌هایی که یک کارشناس انجام داده توسط مشتریان قابل رؤیت می‌باشد و نظرات دیگر مشتریان در مورد ایشان در این پروفایل ثبت می‌شود و بدین صورت رزومه کاری هر کارشناس املاک به طور کامل توسط سایرین قابل رؤیت است. این قابلیت باعث می‌شود مشتریان رزومه کارشناس را بررسی کرده و کارشناسان فعال و با عملکرد مناسب را جهت همکاری در فعالیت مربوطه به کار بگیرند.

الگوریتم امکا

الگوریتم امکا یک سیستم پیشرفته ارجاع ملک و مشتری بین کارشناسان فعال در کاما است.امکا مخفف سیستم "ارجاع ملک و مشتری کارشناسان کاما" است. با کمک این سیستم به محض اینکه شما یک ملک در سایت کاما ثبت کنید، تمامی خریدارانی که توسط خودتان و سایر کارشناسان ثبت شده اند و مناسب ملک ثبت شده شما تشخیص داده شود به شما معرفی می گردد و بالعکس زمانی که شما یک خریدار ثبت کنید تمامی ملکهایی که توسط خودتان و سایر کارشناسان ثبت شده اند و مناسب خریدار ثبت شده شما تشخیص داده شوند به شما معرفی می گردد. حتی در این سیستم به طور لحظه‌ای، ملک‌ها و خریدارانی که قبلا ثبت کرده‌اید و در حال حاضر توسط دیگران، ملک یا خریدار ثبت می گردد مرتبا در قالب اعلان‌های مکرر به شما پیشنهاد می گردد. با کمک این الگوریتم، ارجاع ملک و مشتری بین کارشناسان هوشمند سازی شده و دیگر لازم نیست شما وقت زیادی را صرف جستجوی ملک و مشتری بکنید و یا به‌واسطه عدم حضور در برخی از گروه‌ها از امکان ارجاع ملک و مشتری محروم شوید. این سیستم با استفاده از هوش مصنوعی خود، بهترین ابزار ارجاع ملک و مشتری را در اختیار شما قرار می‌دهد.

برنامه ویژه کاما برای رسانه‌های اجتماعی

استراتژی رسانه‌های اجتماعی

استراتژی فعلی کاما، به کارگیری رسانه‌های اجتماعی برای اطمینان از شنیدن شدن ما در صنعت املاک و مستغلات است. ما اخبار مربوط به برند خود، فرهنگ خود، رهبری فکری در این صنعت، اطلاعات مربوط به محصولات کاما، دوره‌های آموزشی حرفه‌ای و مشارکت‌های کلیدی‌مان با دیگران را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذاریم. با حمایت کردن ما به‌عنوان یک برند قدرتمند به خودتان در ایجاد یک کسب‌وکار کمک کنید. ما را در Facebook ،Instagram ،Twitter و LinkedIn دنبال کنید.

ابزار رسانه اجتماعی کاما

ابزار رسانه اجتماعی کاما به شما کمک می‌کند تا ارتباطات بیشتری را از طریق رسانه‌های اجتماعی ایجاد کرده و به مدیریت آنها بپردازید. ابزار اجتماعی ما شامل انجمن‌های (فروم های) تخصصی و عمومی، محتواهای لوگو دار کاما و بانکی از پست‌ها و تصاویر کاما می‌باشد که قابلیت افزودن آنها در فیدهای شخصی خودتان و به اشتراک گذاری پست‌ها با دیگران را فراهم می‌کند. شما می‌توانید فهرست املاک خود را که دارای نشان کاما هستند، در Instagram،Facebook،LinkedIn, Twitter, Telegram و Whatsapp به اشتراک بگذارید و تبلیغ کنید.

شهرت خود را افزایش دهید

بهترین نتایج نظرسنجی رضایت مشتریان از شما به‌طور خودکار به پست‌های رسانه‌های اجتماعی در صفحات اینستاگرام، فیس‌بوک و ... کاما منتقل می‌شود و در صفحه پروفایل شما در کاما نیز نشان داده خواهد شد و به شما این امکان را می‌دهد که نتایج عالی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. ما به شما کمک می‌کنیم شهرت خود را تقویت کنید تا به مشتریان بیشتری دسترسی پیدا کنید.

به کاما بپیوندید

اگر به فکر حرفه‌ای شدن درزمینه املاک هستید، اکنون با کاما بهترین و موفق‌ترین فرد در این زمینه باشید

تازه‌وارد هستید؟

ما در کنار شما هستیم، هیچ مکانی بهتر از کاما برای شروع وجود ندارد.

کارشناس کاما شوید

کارشناس باتجربه هستید؟

وقتشه که بازار تخصصی خودت را بسازی و به روش دلخواه خودت عمل کنی

به کاما بپیوندید

بنگاه املاک هستید؟

ما در کنار شما هستیم، هیچ مکانی بهتر از کاما برای شروع وجود ندارد.

ثبت شعبه