چرا شبکه در املاک مهم است؟

با اولویت قرار دادن شبکه نه تنها مخاطبین بیشتری پیدا خواهید کرد بلکه معاملات بیشتری نیز انجام خواهید داد و معاملاتی که انجام می‌دهید شانس بیشتری برای رسیدن به نقطه پایانی خواهند داشت. صرف‌نظر از اینکه در چه موقعیتی از کسب‌وکار خود هستید، باید به‌طور مداوم بر روی ایجاد، توسعه و حفظ شبکه‌های املاک تمرکز کنید. شبکه‌سازی، مهم‌ترین کاری است که می‌توانید برای توسعه سریع در کسب‌وکار معاملات املاک خود انجام دهید. تأثیرگذاری شبکه از آموزش، بازاریابی و هر کار دیگری که برای تجارت املاک خود انجام می‌دهید، بیشتر است. شبکه‌سازی نه تنها برای شما موفقیت کوتاه‌مدت دارد بلکه به ایجاد روابط طولانی‌مدت نیز کمک می‌کند. این روابط کلید تجارت شما هستند. شبکه‌سازی یکی از زمینه‌هایی است که سرمایه‌گذاران حرفه‌ای می‌دانند که باید روی آن تمرکز کنند.

مزایای شبکه سازی
توسعه لیست مخاطبین

برای موفقیت در کسب‌وکار املاک و مستغلات شما نیازمند همکاری گروهی با سایر افراد موفق هستید. اشتباه اینجاست که فکر کنید این کار را به‌تنهایی می‌توانید انجام دهید. یکی از اولین مزایای فعالیت در یک شبکه بزرگ، افزایش تعداد مخاطبینی است که به‌دست می‌آورید. هر شخصی که در این صنعت ملاقات می‌کنید به‌احتمال‌زیاد تعدادی مخاطب مخصوص به خود دارد و هنگام ایجاد شبکه با او درواقع شما می‌توانید به هرکسی که با او ارتباط دارد نیز دسترسی پیدا کنید. رسیدن به این نقطه در حالت عادی بسیار زمان‌بر است اما مطمئناً با عضویت در یک شبکه بزرگ زمان رسیدن به این نقطه بسیار سریع‌تر خواهد شد و این یعنی کسب‌وکار شما هم سریع‌تر قوی خواهد شد.

افزایش معاملات

با افزایش تعداد مخاطبین، دسترسی شما به معاملات افزایش خواهد یافت. کسب‌وکار املاک و مستغلات یک جور بازی اعداد است. ممکن است مجبور باشید بیست معامله بالقوه را غربال کنید تا بتوانید معامله‌ای را که دوست دارید پیدا کنید. با افزایش تعداد مخاطبین، همواره چندین نفر هستند که می‌توانند این معاملات را برای شما انجام دهند. بارها پیش‌آمده که می‌خواهید ملکی را در مدت‌زمان کمی بفروشید اما فرصت پیدا کردن خریدار مناسب را ندارید و یا خریداری در اختیاردارید که باید به‌سرعت ملکی به او معرفی کنید اما ملک مناسبی برای معرفی به او ندارید. با حضور در یک شبکه بزرگ شما همواره دسترسی سریع و مناسبی به انواع ملک و مشتری خواهید داشت. هرچه تعداد مخاطبین بیشتر باشد، معاملات بیشتری می‌تواند برای شما پیش بیاید. این افزایش سرعت در پاسخگویی به نیاز مصرف‌کننده، باعث می‌شود ارتباط قوی‌تری با مشتری خود برقرار کنید و حرفه‌ای‌تر نشان داده شوید و این امر منجر به افزایش تعداد قولنامه‌های موفق شما می‌شود. استفاده از ابزارهای فناوری باعث می‌شود تا شما بتوانید به شبکه بزرگی از کارشناسان دسترسی داشته باشید. حضور در شبکه عظیم کاما، باعث افزایش سرعت، کیفیت و تعداد قولنامه‌های کارشناسان درون شبکه می‌شود. ما در کاما اعتقادداریم به اینکه، به‌احتمال ۹۹٪ ملک و مشتری موردنظر شما به‌سرعت در این شبکه پیدا خواهد شد.

آموزش عملی

هرکسی در دنیای املاک و مستغلات مسیر خاص خود را دارد. شما می‌توانید ساعت‌ها به‌صورت آنلاین به آموزش و یادگیری اصول کار در این صنعت بپردازید اما هیچ‌کدام از آنها جایگزین تجربه دنیای واقعی نمی‌شود. با گوش دادن به افراد موجود در شبکه، دیدگاه منحصربه‌فرد خود را به‌دست خواهید آورد. ممکن است راهی منحصربه‌فرد برای انجام کار در این صنعت پیدا کنید که قبلاً هرگز فکرش را نمی‌کردید. همچنین باعث می‌شود با یادگیری از تجربه دیگران، دیگر نیازی به انجام آزمون‌وخطا نداشته باشید و این صرفه‌جویی بسیار ارزشمندی در انرژی و زمان شما (که مهم‌ترین دارایی شما در این صنعت است) خواهد بود. بنابراین با قرار گرفتن در یک شبکه، آموزش‌های عملی بی‌نظیری را کسب خواهید کرد. به‌ویژه برای تازه‌واردان به این صنعت، آشنایی با سایر همکاران و مربیان متخصص می‌تواند فرصت‌های یادگیری زیادی را برای آنها ایجاد کند. حضور در یک شبکه بزرگ و حرفه‌ای یک روش عالی برای به‌دست آوردن یک منحنی یادگیری بهتر هنگام حرکت در این صنعت است چون راهی بسیار عالی برای درس گرفتن از اشتباهات و موفقیت‌های دیگران است. ارتباط با دیگرانی که تجربه بیشتری از شما دارند و در همان شبکه حضور دارند، موجب یافتن دوستان و مربیانی می‌شود که می‌توانند در این راه به شما کمک کنند. این یک راه عالی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روندهای بازار یا فناوری‌های جدید در صنعت املاک است که می‌توانید از آنها برای ارتقای شغلی خود استفاده کنید. صحبت کردن با دیگران در این زمینه به شما امکان می‌دهد به‌تنهایی به منابعی دسترسی پیدا کنید که در هیچ جایی در دسترس نیستند.

به کاما بپیوندید

اگر به فکر حرفه‌ای شدن درزمینه املاک هستید، اکنون زمان آن است که با کاما بهترین و موفق‌ترین فرد در این زمینه باشید

تازه‌وارد هستید؟

ما در کنار شما هستیم، هیچ مکانی بهتر از کاما برای شروع وجود ندارد.

کارشناس باتجربه هستید؟

وقتشه که بازار تخصصی خودت را بسازی و به روش دلخواه خودت عمل کنی

بنگاه املاک هستید؟

بازار محلی خودتان را حفظ کنید و به توسعه نام تجاری خود ادامه دهید.