خدمات جامع کاما

آگهی‌نامه رایگان مشاورین املاک

هر کارشناس املاک برای دیده شدن نیازمند آگهی کردن فایل‌های خود است. در املاک کاما ما از این نیاز غافل نبوده در همین راستا آگهی‌نامه کاملی را در اختیار کارشناسان قرار دادیم. برخلاف دیگر آگهی‌نامه‌های موجود که تنها اطلاعات خامی را به شما می‌دهند قابلیت‌هایی را در این آگهی‌نامه گنجانده‌ایم تا مشتریان اطلاعات واقعی و دقیقی از هر ملک داشته باشند و برای تصمیم‌گیری راحت‌تر اقدام کنند.

سایت جستجوی کارشناسان

برای اولین بار در ایران سایت جستجوی کارشناسان املاک توسط کاما راه‌اندازی شده است. این سایت مرجع کاملی از کارشناسان موجود در هر شهر است. در این سایت هر کارشناس پروفایل مخصوص به خود را داشته، فعالیت‌هایی که انجام می‌دهد توسط مشتریان قابل رؤیت بوده، نظرات دیگر مشتریان در مورد ایشان در این پروفایل ثبت می‌شود و بدین‌صورت رزومه کاری هر کارشناس املاک قابل رؤیت است. این قابلیت باعث می‌شود مشتریان رزومه کارشناس را بررسی کرده و کارشناسان فعال محل ارجاع بیشتری قرار بگیرند.

سامانه دفتر املاک شخصی

کاما به‌واسطه تجربه بلندمدت خود درزمینه طراحی و مدیریت فرآیندهای و فعالیت‌های مورد نیاز مشاورین املاک و با بکار گیری فناوری ابری محور (Cloud Base Technology) برای هر کارشناس فعال در شبکه کاما یک دفتر کار شخصی و مجازی فراهم کرده است. درواقع شما با بهره‌گیری از این امکان خودتان به‌راحتی نقش یک دفتر مشاور املاک را ایفا خواهید کرد و نیازی به حضور و فعالیت در یک دفتر املاک را نخواهید داشت. این سامانه دارای حداکثر ظرفیت و ابزارهای نوینی است که شما می‌توانید با بهره‌گیری از آنها کلیه امور خودتان را به‌راحتی هدایت و مدیریت کنید و این در حالی است که امکانات و ظرفیت‌هایی که این سامانه در اختیار شما قرار می‌دهد در هیچ دفتر املاکی قابل ایجاد و ارائه نمی‌باشد

نظرسنجی و ارتقا کیفیت کاری

به جهت ارتقاء کیفی شبکه و فعالیت کارشناسان، سامانه نظرسنجی از کارشناسان و مشتریان راه‌اندازی گردیده است که در هرزمانی بتوان از نظرات ارزشمند ایشان بهره‌مند شده و روزبه‌روز بر کیفیت خدمات شبکه افزوده شود.

سامانه جامع مدیریت قرارداد

با فعالیت در کاما، دیگر دغدغه‌ای بابت انجام شدن قولنامه خود نداشته باشید. ما سامانه‌ای راه‌اندازی کردیم متشکل از بهترین شعبات املاک هر شهر و بهترین مدیران قرارداد موجود که با بهره‌گیری از ابزارهای فناوری فرایند انجام قولنامه را به ساده‌ترین شکل ممکن درآورده‌ایم.

آکادمی کاما

آکادمی کاما با همکاری اساتید برجسته در حوزه املاک، دروس متنوع و تخصصی را در زمینه‌های مختلف اعم از فروش، حقوقی املاک و غیره تهیه دیده است که کارشناسان املاک کاما می‌توانند با بهره‌گیری از این دوره‌ها به موفقیت‌های بزرگی در حرفه خود نائل شوند.

پشتیبانی کارشناسان

باوجود تیم پشتیبانی کاما، کارشناسان این شبکه هیچ‌گاه تنها نبوده و می‌توانند در هر ساعت از شبانه‌روز سؤالات و مشکلات خود را از تیم پشتیبان پرسیده و به‌طور مناسب راهنمایی شوند.

به کاما بپیوندید

اگر به فکر حرفه‌ای شدن درزمینه املاک هستید، اکنون زمان آن است که با کاما بهترین و موفق‌ترین فرد در این زمینه باشید

تازه‌وارد هستید؟

ما در کنار شما هستیم، هیچ مکانی بهتر از کاما برای شروع وجود ندارد.

کارشناس باتجربه هستید؟

وقتشه که بازار تخصصی خودت را بسازی و به روش دلخواه خودت عمل کنی

بنگاه املاک هستید؟

بازار محلی خودتان را حفظ کنید و به توسعه نام تجاری خود ادامه دهید.