دیدگاه موفقیت محور

دیدگاه سازمانی ما به نیروی انسانی فعال در شبکه کاما بر مبنای شایسته سالاری و موفقیت محور می باشد.به عبارت دیگر جوایز ، پاداشها و مزایا متعلق به کسانی است که عملکرد بهتری داشته باشند.روابط خویشاوندی و دوستیها ، عدم درک موفقیت کارشناسان ، عدم ارج نهادن به موفقیت و سیاست بازی در رفتار شغلی ما مفهومی ندارد. ما در املاک کاما همواره موفقیت های کارشناسان فعال را ارج نهاده و با استفاده از پلن های تشویقی متنوع از آنها قدردانی میکنیم:
ازقبیل:

ارجاع بیشتر ملک و مشتری

کارشناسان فعالی که در شبکه کاما کار می‌کنند به‌واسطه فعالیت خود، همواره در صدر لیست پیشنهادی کارشناسان به متقاضیان قرار می‌گیرند و به همین واسطه ملک و مشتری بیشتری به آنها ارجاع می‌شود. به‌عبارت‌دیگر چه در زمان سپردن ملک توسط مالکان به شبکه کاما و چه در زمان جستجوی کارشناس توسط متقاضیان همواره اولویت ارجاع متعلق به بهترین‌ها است و این امر باعث می‌شود درآمد آنها افزایش پیدا کند.

کارشناسان برتر فصل و سال

یکی از سیاست‌های مهم کاما، تشویق و اهدای جوایز به کارشناسان برتر در قالب مناسبت‌های خاص و اعلام آنها به کلیه اعضای شبکه می‌باشد. برنامه گسترده‌ای به جهت آگاهی شما از سیاست‌های تشویقی کاما وجود دارد که به‌طور کامل در این بخش توضیح داده‌شده است.

کمک‌هزینه آموزشی

کارشناسان موفقی که عملکرد خوبی داشته باشند از یارانه‌های آموزشی برای خرید دوره‌های تخصصی آموزشی، برخوردار شده و به این واسطه می‌توانند روزبه‌روز در کار خود موفق‌تر شوند.

ارتقا سازمانی درون سیستمی

یکی از دغدغه‌های هر کارشناس املاک، رشد و توسعه شغلی است. ما در املاک کاما از این دغدغه غافل نبوده و فضای رشد را برای کارشناسان موفق تسهیل کرده‌ایم. کارشناسان موفقی که دغدغه رشد داشته باشند می‌توانند با دریافت گواهی‌نامه‌های حرفه‌ای همچون متصدی املاک، مربیگری املاک و مدیر قرارداد، در سمت‌های مدیر شعبه، مربی و مدیر قرارداد فعالیت کرده و درآمدهای خود را دوچندان کنند.

ارتقا به مدیران فعال کاما

هر سازمان بزرگی برای توسعه فعالیت‌های خود نیازمند افراد حرفه‌ای و ماهر برای پر کردن جایگاه‌های شغلی پول‌ساز است. کاما نیز از این قاعده مستثنا نبوده و برای توسعه فعالیت‌های آتی خود نیازمند افراد حرفه‌ای است. به‌طور قطع اولین نامزدهای این موقعیت‌های شغلی پول‌ساز کارشناسان موفق درون این شبکه هستند.

به‌عنوان مدرسان برتر و انگیزشی در ورکشاپ‌های تخصصی

کارشناسان نمونه و موفق هر شهر در صورت تمایل می‌توانند به‌عنوان سفیر کاما در آن شهر معرفی‌شده تا در کنار برگزاری ورکشاپ‌های تخصصی و انتقال تجربیات خود، برند شخصی خود را گسترده‌تر کرده و روزبه‌روز بر موفقیت خود بی افزایند.

برگزاری سمینارها و دوره‌های ویژه و انحصاری

بر کسی پوشیده نیست که انسان‌های موفق بیشتر تشنه موفقیت هستند. ما در کاما به جهت رفع این نیاز، برای افراد موفق درون شبکه کاما به‌صورت انحصاری و ویژه سمینارهای رشد و موفقیت، توسط بزرگ‌ترین اساتید ایران و جهان برگزار می‌کنیم تا موفقیت‌های ایشان روزافزون گردد.

به کاما بپیوندید

اگر به فکر حرفه‌ای شدن درزمینه املاک هستید، اکنون زمان آن است که با کاما بهترین و موفق‌ترین فرد در این زمینه باشید

تازه‌وارد هستید؟

ما در کنار شما هستیم، هیچ مکانی بهتر از کاما برای شروع وجود ندارد.

کارشناس باتجربه هستید؟

وقتشه که بازار تخصصی خودت را بسازی و به روش دلخواه خودت عمل کنی

بنگاه املاک هستید؟

بازار محلی خودتان را حفظ کنید و به توسعه نام تجاری خود ادامه دهید.