فناوری

پیشرفته‌ترین فناوری بکار رفته در مشاورین املاک

فعالیت مشاورین املاک و مستغلات یک نوع کسب‌وکار مردمی است. اما امروز برای تحقق هرچه بهتر این موضوع شدیداً به فناوری وابسته هستیم. در کاما از بهترین ابزارهای فناوری استفاده می‌کنیم تا شما بتوانید به‌راحتی بر روی فعالیت شغلی خودتان تمرکز کنید. شما در اینجا از هر نوع فناوری که تصور کنید؛ از قبیل: مدیریت ارتباط با مشتری، جستجوی حرفه‌ای کارشناس، آگهی‌نامه حرفه‌ای، وب‌سایت شخصی، سامانه حرفه‌ای مدیریت قرارداد و ... برخوردار خواهید بود

پیشرفته‌ترین فناوری بکار رفته در مشاورین املاک

فعالیت مشاورین املاک و مستغلات یک نوع کسب‌وکار مردمی است. اما امروز برای تحقق هرچه بهتر این موضوع شدیداً به فناوری وابسته هستیم. در کاما از بهترین ابزارهای فناوری استفاده می‌کنیم تا شما بتوانید به‌راحتی بر روی فعالیت شغلی خودتان تمرکز کنید. شما در اینجا از هر نوع فناوری که تصور کنید؛ از قبیل: مدیریت ارتباط با مشتری، جستجوی حرفه‌ای کارشناس، آگهی‌نامه حرفه‌ای، وب‌سایت شخصی، سامانه حرفه‌ای مدیریت قرارداد و ... برخوردار خواهید بود

وبسایت شخصی خودتان

کاما این امکان را برای شما فراهم کرده که شما دارای یک سایت شخصی محتوی محور برای معرفی و برند سازی شخصی خودتان داشته باشید. شما در این سایت به تمام جزئیاتی که برای معرفی و برجسته‌سازی حرفه‌ای خود احتیاج دارید دسترسی خواهید داشت و با کمک ابزارهایی که در سایت شخصی برایتان فراهم کردیم به بهترین تجربه همکاری با مالکان، خریداران و سایر همکاران دست خواهید یافت.

سامانه دفتر املاک شخصی

کاما به‌واسطه تجربه بلندمدت خود درزمینه طراحی و مدیریت فرآیندها و فعالیت‌های موردنیاز کارشناسان املاک و با به‌کارگیری فناوری ابری محور (Cloud Base Technology) برای هر کارشناس فعال در شبکه کاما یک دفتر کار شخصی و مجازی فراهم کرده است. درواقع شما با بهره‌گیری از این امکان به‌راحتی نقش یک دفتر مشاور املاک مجازی را ایفا خواهید کرد و نیازی به حضور و فعالیت در یک دفتر املاک را نخواهید داشت. این سامانه دارای حداکثر ظرفیت و ابزارهای نوینی است که شما می‌توانید با بهره‌گیری از آنها کلیه امور خودتان را به‌راحتی هدایت و مدیریت کنید و این در حالی است که امکانات و ظرفیت‌هایی که این سامانه در اختیار شما قرار می‌دهد در هیچ دفتر املاکی قابل ایجاد و ارائه نمی‌باشد. بیشتر بدانید

آزمایشگاه توسعه فناوری

ما در کاما ثابت کردیم که توسعه ایده‌ای جدید در یک فرآیند تعاملی تیمی ما را به نتایج غیرقابل‌پیش‌بینی و باورنکردنی خواهد رساند. در آزمایشگاه توسعه فناوری کاما کلیه گام‌های مربوط به توسعه ایده‌های جدید از قبیل: "تعامل و همکاری"، "طراحی"، "آزمایش"، "ایجاد"، "تکرار" و "اصلاح" توسط یک تیم متخصص درزمینه‌های "فناوری اطلاعات"، "بازاریابی"، " تحلیل رفتار مصرف‌کننده "، "فناوری مالی" و "تحلیل و طراحی سیستم" زیر نظر واحد تخصصی "مدیریت محصول" با تعامل و همکاری کلیه اجزای سیستم کاما به‌طور شبانه‌روز در حال انجام است. واحد مدیریت محصول به دنبال بهره‌گیری از کلیه ظرفیت‌های سیستم جهت ارتقا ابزارهای تکنولوژیکی است که در اختیار شماست تا شما بتوانید امور شغلی خودتان را بهتر مدیریت و انجام دهید.

سایت کاما

دنیای امروز دنیای سرعت و پویایی است. ابزارهایی که در اختیار همگان است مانند اینترنت بی‌سیم، گوشی همراه هوشمند و ... باعث شده است که این سرعت و پویایی، نحوه انجام کارها توسط مردم را تغییر دهد. امروزه بخش بزرگی از جامعه می‌دانند که با کمک این ابزارها می‌توانند در زمان کمتری ملک خود را بفروشند یا خرید مناسب خود را داشته باشند.
کاما پس از انجام تحقیقات بازاریابی گسترده برای استفاده عموم اقدام به طراحی سایت آگهی متفاوت نسبت به سایر سایت‌های بازار آگهی املاک نموده است. در این سایت تمامی معایب موجود در بازارهای آگهی از قبیل آگهی‌های غیرواقعی و محدودیت‌های ثبت و جستجوی ملک را برطرف کرده‌ایم.

جستجوی کارشناس

یکی از قابلیت‌های برجسته و منحصربه‌فرد کاما، ایجاد مبحث جستجوی کارشناس (Agent Finder) در ایران است. نظر به اینکه کاما با توجه به الگوی " کارشناس محور" طراحی گردیده است بخش عمده‌ای از این پلتفرم معطوف به نیازهای کارشناسان می‌باشد. امروزه با گسترش فضای مجازی، محدودیت‌های زمانی، محدودیت‌های حمل‌ونقل، پیچیدگی فرآیندهای خریدوفروش ملک و غیره نیاز به بهره‌گیری از نیروهای حرفه‌ای و متخصص بسیار افزایش‌یافته است. همچنین در دنیای امروز متقاضیان درخواست‌های خود را با کارشناسان پیگیری می‌کنند و بنگاه‌های املاک به علت گستردگی فعالیت‌ها و ارتباطات هیچ‌گونه اشرافی به خدمات موردنیاز متقاضیان ندارند. درواقع با بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و فناوری‌های بکار گرفته‌شده در این بخش هرچقدر شما بیشتر رشد کنید بیشتر در معرض دید دیگران قرار خواهید گرفت و با به‌کارگیری این بخش تمایز بین کارشناسان کاملاً دیده خواهد شد.

سامانه جامع مدیریت قرارداد

یکی از فناوری‌های پیشرفته بکار گرفته‌شده در کاما، فناوری "سامانه جامع مدیریت قرارداد" می‌باشد در این سامانه برای اولین بار در ایران متناسب با ماهیت مجازی و گستردگی شبکه کاما کلیه فرآیند انجام قرارداد از ابتدا تا انتها پیش‌بینی و طراحی گردیده است. با استفاده از این سامانه دغدغه‌ای بابت نحوه انجام شدن قولنامه‌های خود نخواهید داشت علاوه بر اینکه به علت رفع بسیاری از مشکلات موجود در سیستم‌های فعلی، امکان تحقق قولنامه در این سامانه به شکل غیرقابل‌باوری تسهیل گردیده است. با کمک فناوری پیشرفته این سامانه حجم گسترده‌ای از دفاتر مشاورین املاک و مدیران قرارداد حرفه‌ای در اختیار خواهید داشت تا علاوه بر انعطاف‌پذیری بالا از مزیت تنوع گسترده دفاتر مشاورین املاک و مدیران قرارداد حداکثر بهره‌برداری را داشته باشید.
ما در کاما ابزارهایی را توسعه داده‌ایم که کارشناسان املاک بتوانند سریع و راحت، در هرجایی که هستند و در هرزمانی که می‌خواهند فعالیت‌های شغلی خود را انجام داده، با دیگر کارشناسان در ارتباط بوده و در صورت بروز هر مشکلی با کارشناسان پشتیبانی در تماس باشند.
کارشناسان فعال در کاما، به‌واسطه به‌کارگیری سامانه جامع مدیریت قرارداد و فعالیت در بستر اینترنت و عدم نیاز به حضور در محل کار، آزادی وقت در انجام کار دارند. برخلاف بنگاه‌های سنتی که شمارا وادار می‌کنند هرروز در آن محل حضور یابید کارشناسان کاما در هرزمانی و هر مکانی می‌توانند فعالیت شغلی خود را انجام دهند. این شرایط باعث می‌شود هزینه‌های زمانی و ریالی ایاب و ذهاب کارشناسان کاهش‌یافته و کار را به‌صورت حرفه‌ای و تخصصی‌تر انجام دهند.

به کاما بپیوندید

اگر به فکر حرفه‌ای شدن درزمینه املاک هستید، اکنون زمان آن است که با کاما بهترین و موفق‌ترین فرد در این زمینه باشید

تازه‌وارد هستید؟

ما در کنار شما هستیم، هیچ مکانی بهتر از کاما برای شروع وجود ندارد.

کارشناس باتجربه هستید؟

وقتشه که بازار تخصصی خودت را بسازی و به روش دلخواه خودت عمل کنی

بنگاه املاک هستید؟

بازار محلی خودتان را حفظ کنید و به توسعه نام تجاری خود ادامه دهید.