فناوری

پیشرفته‌ترین فناوری به‌کار رفته در مشاورین املاک

فعالیت مشاورین املاک و مستغلات یک نوع کسب‌وکار مردمی است. اما امروز برای تحقق هرچه بهتر این موضوع شدیداً به فناوری وابسته هستیم. در کاما از بهترین ابزارهای فناوری استفاده می‌کنیم تا شما بتوانید به راحتی بر روی فعالیت شغلی خودتان تمرکز کنید. شما در اینجا از هر نوع فناوری که تصور کنید برخوردار خواهید بود.

سامانه دفتر املاک شخصی ( پروفایل کارشناس)

کاما به‌واسطه تجربه بلندمدت خود درزمینه طراحی و مدیریت فرآیندها و فعالیت‌های موردنیاز مشاورین املاک و با به‌کار گیری فناوری ابری محور (Cloud Base Technology) برای هر کارشناس فعال در شبکه کاما یک دفتر کار شخصی و مجازی فراهم کرده است. در واقع شما با بهره‌گیری از این امکان، خودتان به‌راحتی نقش یک دفتر مشاور املاک را ایفا خواهید کرد و نیازی به حضور و فعالیت در یک دفتر املاک را نخواهید داشت. این سامانه دارای حداکثر ظرفیت و ابزارهای نوینی است که شما می‌توانید با بهره‌گیری از آن‌ها کلیه امور خودتان را به راحتی هدایت و مدیریت کنید و این در حالی است که امکانات و ظرفیت‌هایی که این سامانه در اختیار شما قرار می‌دهد در هیچ دفتر املاکی قابل ایجاد و ارائه نمی‌باشد.

سامانه مدیریت قرارداد و تنظیم جلسه قولنامه

با فعالیت در کاما، دیگر دغدغه‌ای بابت انجام دادن قولنامه‌های خود نداشته باشید. ما سامانه‌ای راه‌اندازی کردیم متشکل از بهترین شعبات املاک هر شهر و بهترین مدیران قرارداد موجود که با بهره‌گیری از ابزارهای فناوری فرایند انجام قولنامه را به ساده‌ترین شکل ممکن درآورده‌ایم. با این سامانه شما دیگر مجبور نیستید که همه قولنامه‌های خود را در یک بنگاه و توسط یک مدیر قرارداد بنویسید. شما حق انتخاب دارید و از بین بنگاه‌های طرف قرارداد با کاما هرکدام را که مایل هستید پس از بررسی سابقه عملکردی بنگاه انتخاب می‌کنید و کاملاً حق انتخاب بنگاه در اختیار خودتان می‌باشد.
با این روش دیگر کارشناسان نگرانی بابت دریافت کمیسیون قولنامه خود نخواهند داشت؛ همچنین در هر زمانی که بخواهند می‌توانند به گستره عظیمی از بنگاه‌های طرف قرارداد کاما مراجعه کنند و قولنامه خود را منعقد کنند.

آزمایشگاه تحقیق و توسعه کاما

ما در کاما ثابت کردیم که توسعه ایده‌ای جدید در یک فرآیند تعاملی تیمی ما را به نتایج غیرقابل پیش‌بینی و باورنکردنی خواهد رساند. در آزمایشگاه توسعه فناوری کاما کلیه گام‌های مربوط به توسعه ایده‌های جدید از قبیل: "تعامل و همکاری"، "طراحی"، "آزمایش"، "ایجاد"، "تکرار" و "اصلاح" توسط یک تیم متخصص در زمینه‌های "فناوری اطلاعات"، " بازاریابی"، " تحلیل رفتار مصرف‌کننده "، " فناوری مالی" و " تحلیل و طراحی سیستم" زیر نظر واحد تخصصی "آزمایشگاه تحقیق و توسعه" با تعامل و همکاری کلیه اجزای سیستم کاما به‌طور شبانه‌روز در حال انجام است. واحد آزمایشگاه تحقیق و توسعه ، به دنبال بهره‌گیری از کلیه ظرفیت‌های سیستم جهت ارتقا ابزارهای فناورانه‌ای است که در اختیار شماست تا شما بتوانید امور شغلی خودتان را بهتر مدیریت و انجام دهید.
ما در کاما ابزارهایی را توسعه داده‌ایم که کارشناسان املاک بتوانند سریع و راحت، در هرجایی که هستند و در هرزمانی که می‌خواهند فعالیت‌های شغلی خود را انجام داده، با دیگر کارشناسان در ارتباط بوده و در صورت بروز هر مشکلی با کارشناسان پشتیبانی کاما در تماس باشند.
کارشناسان فعال در کاما، به‌واسطه به‌کارگیری سامانه جامع مدیریت قرارداد و فعالیت در بستر اینترنت و عدم نیاز به حضور در محل کار، آزادی وقت در انجام کار دارند. برخلاف بنگاه‌های سنتی که شمارا وادار می‌کنند هرروز در آن محل حضور یابید کارشناسان کاما در هر زمانی و هر مکانی می‌توانند فعالیت شغلی خود را انجام دهند. این شرایط باعث می‌شود هزینه‌های زمانی و ریالی ایاب و ذهاب کارشناسان کاهش یافته و کار را به‌صورت حرفه‌ای و تخصصی‌تر انجام دهند.

به کاما بپیوندید

اگر به فکر حرفه‌ای شدن درزمینه املاک هستید، اکنون با کاما بهترین و موفق‌ترین فرد در این زمینه باشید

تازه‌وارد هستید؟

ما در کنار شما هستیم، هیچ مکانی بهتر از کاما برای شروع وجود ندارد.

کارشناس کاما شوید

کارشناس باتجربه هستید؟

وقتشه که بازار تخصصی خودت را بسازی و به روش دلخواه خودت عمل کنی

به کاما بپیوندید

بنگاه املاک هستید؟

ما در کنار شما هستیم، هیچ مکانی بهتر از کاما برای شروع وجود ندارد.

ثبت شعبه