به خانواده بزرگ املاک کاما خوش‌آمدید. از اینکه به خانواده کارشناسان املاک مجازی ایران پیوستید خرسندیم. ما به دنبال ایجاد انقلابی در صنعت املاک و مستغلات هستیم. تمام تلاش تیم کارآفرین کاما این است که کارشناسان بتوانند روش نوآورانه و متفاوتی از نحوه انجام کسب‌وکار مشاورین املاک را تجربه کنند.
چندین سال است که بر روی مدل کاما کار کردیم و تک‌تک اجزای آن را به‌طور عملی و کاربردی تجربه کردیم و درواقع مثل یک کارشناس املاک مبتدی تمام مسیر حرکت در کاما را امتحان و تجربه کردیم و تفکرات نوینی که در کاما ارائه می‌شود برگرفته از همان دوران هست. تفکراتی از قبیل فعالیت غیرحضوری کارشناسان، روش عادلانه پرداخت کمیسیون، مدل‌ها و محتواهای جدید آموزش املاک و سرویس‌های پیشرفته‌ای که ابزارهای گسترده کاما به شما ارائه می‌دهد.
همواره دنبال این بودیم که سیستمی طراحی کنیم که محیطی عالی برای کار کارشناسان املاک باشد تا آنها بتوانند ضمن دریافت ابزارهای تکنولوژیک، آموزش عالی و پشتیبانی سریع و گسترده، شرایط شغلی خودشان را مدیریت کنند. کاما را به‌ نوعی طراحی کرده و با کمک شما توسعه خواهیم داد که در آن نظرات شما کاملاً شنیده و ترتیب اثر داده می‌شود و تمام تلاش ما این است که شما بتوانید برای آینده خودتان و خانواده‌تان برنامه‌ریزی خوبی بکنید.
این جهان ماست، بیایید همه باهم آن را به جهان بهتری تبدیل کنیم.
باافتخار
تیم کاما

2 معرفی کاما