با فعالیت در کاما، دیگر دغدغه‌ای بابت انجام دادن قولنامه‌های خود نداشته باشید. ما سامانه‌ای راه‌اندازی کرده‌ایم متشکل از بهترین شعبات املاک هر شهر و بهترین مدیران قرارداد موجود که با بهره‌گیری از ابزارهای فناوری فرایند انجام قولنامه را به ساده‌ترین شکل ممکن درآورده‌ایم. با این سامانه شما دیگر مجبور نیستید که همه قولنامه‌های خود را در یک بنگاه و توسط یک مدیر قرارداد بنویسید. شما حق انتخاب دارید و از بین بنگاه‌های طرف قرارداد با کاما هرکدام را که مایل هستید پس از بررسی سابقه عملکردی بنگاه انتخاب می‌کنید و کاملاً حق انتخاب بنگاه در اختیار خودتان می‌باشد.
در سامانه مدیریت قرارداد، شما می‌توانید مستقیماً درخواست نشست ملک خود را به اطلاع کارشناس فروشنده برسانید. در این حالت، کارشناس فروشنده پس از اطلاع به فروشنده خود و تعیین تاریخ، ساعت و مکان عقد قرارداد، این اطلاعات را در سایت ثبت کرده و نزدیک‌ترین شعبات کامایی به محل عقد قرارداد را پیدا می‌کند. پس از تماس با مدیر قرارداد و یا مدیر بنگاه موردنظر، زمان و تاریخ نشست تنظیم خواهد شد. پس از انجام نشست، در صورت موفق بودن نشست و انجام قولنامه، گزارش مختصری از مقدار کمیسیون دریافت شده و شعبه‌ای که قولنامه در آن منعقد شده را ارسال می‌کنید. پس‌ازآن مدیر شعبه بر اساس کمیسیون دریافتی، گزارش کامل قولنامه را ارسال کرده و کمیسیون‌های دریافتی را برای تقسیم به کاما ارسال می‌کند.
با این روش دیگر کارشناسان نگرانی بابت دریافت کمیسیون قولنامه خود نخواهند داشت، همچنین در هر زمانی که بخواهند می‌توانند به گستره عظیمی از بنگاه‌های طرف قرارداد کاما مراجعه کنند و قولنامه خود را منعقد کنند.