آکادمی کاما به‌عنوان اولین و بزرگ‌ترین مرجع آموزش مجازی مشاورین املاک و مستغلات فعالیت می‌کند. آکادمی کاما، برای اولین بار در ایران، دوره‌های آموزشی همراه با اعطای گواهینامه، خدمات آموزشی مربی‌گری، محصولات آموزشی متنوع، وبینارهای تخصصی املاک و سایر برنامه‌های خاص آموزشی املاک را برای کارشناسان املاک فراهم کرده است.
ما عضوی از خانواده بزرگ کاما یا همان "کارشناسان املاک مجازی ایران " هستیم و به‌عنوان شاخه آموزشی این پلت‌فرم، قوی‌ترین و بروزترین و کاربردی‌ترین محتوای آموزشی را با متنوع‌ترین شیوه‌های آموزشی در اختیار کارشناسان املاک کاما قرار خواهیم داد.
آکادمی کاما به‌عنوان بخش تولید و توسعه نیروی انسانی شبکه کاما از الگوهای مدرن جهانی "مهارت محور" در جهت ارتقا سطح دانش کاربردی و مهارت‌های شغلی نیروهای فعال در شبکه کاما بهره می‌گیرد. در این راستا برای اولین بار در ایران" مدارک و جایگاه‌های شغلی تخصصی در بازار املاک "، مدل‌های متنوع آموزش‌های عملی در املاک"، "آموزش‌های گروهی"، "دورهای آموزشی تخصصی"، "وبینارهای کاربردی" را به مدل‌های آموزشی این صنعت در بستر فضای مجازی اضافه کرده و به‌عنوان ابزارهای توسعه مهارت شغلی مشاورین املاک بکار می‌گیرد.
بخش‌های اصلی آکادمی کاما شامل موارد زیر است:

دوره‌های آموزشی جامع و گسترده

آکادمی کاما طیف وسیعی از دوره‌های آموزشی را جهت ارتقا دانش، مهارت و تخصص مشاورین املاک ارائه می‌دهد. شما پس از گذراندن دوره‌های مورد نیاز، گواهینامه‌های معتبری که نشان دهنده تخصص شما باشد دریافت خواهید نمود. ارتقای سطح آموزش و کسب دانش تخصصی موجب افزایش حقوق و دستمزد شما خواهد شد. آکادمی کاما با همکاری اساتید متخصص خود لیست گسترده‌ای از دوره‌های آموزشی تخصصی را به‌صورت فیلم‌های آموزشی، ورکشاپ، وبینار و سایر محتواهای دیجیتال ارائه می‌دهد. با لیست دوره‌های آموزشی در آکادمی کاما آشنا شوید

با لیست دوره‌های آموزشی در آکادمی کاما آشنا شوید

مربی‌گری در املاک

آکادمی کاما برای اولین بار در ایران مبحث "مربی‌گری در املاک" را ارائه می‌کند. مربیان آموزشی قدم‌ به ‌قدم در تمام مراحل فروش ملک با شما هستند تا با راهنمایی‌های صحیح خود احتمال قولنامه بستن شما را به حداکثر برسانند. مربی‌گری آموزشی در آکادمی کاما بر اساس مدل " یادگیری عملی با تمرکز بر نتیجه" می‌باشد. به عبارت دیگر عملکرد مربیان بر اساس نتایج ناشی از عملکرد کارشناسان سنجیده می‌شود. در این مدل همواره به دنبال انتقال تجربه عملی مربیان به کارشناسان تا حصول نتیجه مطلوب می‌باشیم.

با لیست مربیان آموزشی در آکادمی کاما آشنا شوید

آموزش گروهی

یکی از خدمات آموزشی آکادمی کاما مبحث "آموزش گروهی" در صنعت مشاورین املاک می‌باشد. بدین منظور آکادمی کاما با ایجاد بستر آموزشی منحصر به ‌فرد در قالب کلاس‌های آموزشی حضوری و مجازی، ورکشاپ‌های تخصصی، همایش‌های آموزشی و وبینارهای کشوری از مربیان و مدرسان حرفه‌ای که در این صنعت به‌عنوان مدرسان کشوری فعال می‌باشند، بهره می‌گیرد.

با لیست کلاس‌های آموزشی در آکادمی کاما آشنا شوید

مدارک تخصصی

آکادمی کاما برای اولین بار اقدام به تعریف مدارک تخصصی در صنعت املاک و مستغلات نموده است. کارشناسان با اخذ این مدارک به‌عنوان یک فرد حرفه‌ای در زمینه مورد علاقه خودشان به سایرین نشان داده خواهند شد. مدرک تخصصی، ترکیبی از چندین دوره آموزشی است که افراد برای کسب مدرک تخصصی خاص نیازمند به گذراندن آن دوره‌های آموزشی می‌باشند. به‌عنوان مثال برای اخذ "مدرک تخصصی کارشناس حرفه‌ای کاما" نیاز به گذراندن 18 دوره آموزشی می‌باشد. درواقع کارشناسان با کسب این 18 گواهینامه آموزشی مدرک تخصصی کارشناس حرفه‌ای کاما را از آکادمی کاما دریافت خواهند نمود.

با لیست مدارک تخصصی در آکادمی کاما آشنا شوید

سیستم جذب منحصر به فرد آکادمی

ما در آکادمی کاما بستری فراهم کرده‌ایم که از خود شما برای هر بخشی که خودتان را مناسب می‌دانید استفاده کنیم. اعتقاد ما این است که رشد در قالب روابط دو جانبه تحقق پیدا می‌کند. بدین منظور سعی شده است که در تمامی بخش‌های آکادمی کاما از تعامل حداکثری با دیگران بهره بگیریم. شما می‌توانید در قالب‌های "مربی آموزشی"، "تهیه محتوای آموزشی سایت" و ... در کنار ما باشید. در اینجا می‌توانید خودتان توسعه دهنده آموزش باشید.

برای همکاری با آکادمی کاما از اینجا وارد شوید