کاما پس از انجام تحقیقات بازاریابی گسترده برای استفاده عموم اقدام به طراحی سایت آگهی متفاوت نسبت به سایر سایت‌های بازار آگهی املاک نموده است. در این سایت تمامی معایب موجود در بازارهای آگهی از قبیل آگهی‌های غیرواقعی و محدودیت‌های ثبت و جستجوی ملک را برطرف کرده‌ایم. سایت کاما امکانات زیادی را دارد که در زیر تعدادی از آن‌ها را برای شما ذکر می‌کنیم:

ثبت و جستجوی تخصصی ملک

همان‌طور که می‌دانید هر ملک جزئیات فراوانی دارد. این جزییات بعضاً آن‌چنان مهم بوده که مشتریان به خاطر بعضی از جزئیات از خرید خود منصرف می‌شوند. شما می‌توانید هنگام ثبت ملک در سایت کاما تمام جزئیات ممکن برای ثبت ملک را وارد نمایید. در هنگام نمایش آگهی شما، این جزئیات به مشتریان نشان داده شود. نمایش جزئیات ملک می‌تواند به خریداران کمک کند تا بهتر بتوانند نسبت به انتخاب ملک مورد نظر خود تصمیم بگیرند. به این صورت، شما می‌دانید مشتری که برای یک آگهی با شما تماس گرفته است، به این ملک علاقه‌مند شده و با احتمال بالایی اگر سؤالات او را پاسخ دهید خرید خود را نهایی می‌کند. به این نکته توجه داشته باشید که فقط خودتان به شماره تماس مالکین خودتان دسترسی دارید و دیگران به اطلاعات ماکین شما دسترسی ندارند و صرفا شماره تماس شما قابل رویت است.

ثبت و جستجوی تخصصی ملک

همان‌طور که می‌دانید هر ملک جزئیات فراوانی دارد. این جزییات بعضاً آن‌چنان مهم بوده که مشتریان به خاطر بعضی از جزئیات از خرید خود منصرف می‌شوند. شما می‌توانید هنگام ثبت ملک در سایت کاما تمام جزئیات ممکن برای ثبت ملک را وارد نمایید. در هنگام نمایش آگهی شما، این جزئیات به مشتریان نشان داده شود. نمایش جزئیات ملک می‌تواند به خریداران کمک کند تا بهتر بتوانند نسبت به انتخاب ملک موردنظر خود تصمیم بگیرند. به این صورت شما می‌دانید مشتری که برای یک آگهی با شما تماس گرفته است، به این ملک علاقه‌مند شده و با احتمال بالایی اگر سؤالات او را پاسخ دهید خرید خود را نهایی می‌کند. به این نکته توجه داشته باشید که فقط خودتان به شماره تماس مالکین خودتان دسترسی دارید و دیگران به اطلاعات ماکین شما دسترسی ندارند و صرفا شماره تماس شما قابل رویت است.

اینستا ملک

در دنیای امروزه هر فروشنده‌ای نیازمند تبلیغات محصول خود است، فروشندگانی که تبلیغات هدفمندتر و حرفه‌ای‌تری انجام دهند بهتر دیده‌ شده و به طبع آن فروش بیشتری خواهند داشت. یک کارشناس فروش ملک از این قاعده مستثنا نبوده و نیازمند تبلیغات ملک‌های خود است. ما در املاک بزرگ کاما ابزارهای متنوع جدیدی در اختیار کارشناسان خود قرار می‌دهیم تا بتوانند بهتر و حرفه‌ای‌تر در بین رقبا دیده‌ شده و فروش بیشتری داشته باشند. یکی از این امکانات ، بخش "اینستا ملک" است. شما می توانید فیلم ملک‌های خودتان را در بخش آگهی نامه املاک کاما قرار دهید. با این ابزار در واقع شما سرویس و بازدید مجازی برای مشتریان خودتان فراهم کرده‌اید و به نوعی از بازایابی ویدئویی برای فروش ملک‌هایتان استفاده می‌کنید. حتی در صورتی که شما یا مالکتان مایل به گذاشتن فیلم ملک خودتان نباشید این امکان هم وجود دارد که صرفا به گذاشتن صوت معرفی ملک اکتفا کنید. همین صوت معرفی جذاب ملک هم قدم بزرگی برای معرفی ملک خودتان به مشتریان بالقوه می‌باشد. ما در کاما اعتقاد داریم که بزرگترین دارایی یک کارشناس زمان اوست و هر راهکار و ابزاری که موجب صرفه‌جویی در وقت کارشناسان شود قطعاً توسط تیم تحقیقاتی کاما مورد بررسی و بهره برداری قرار خواهد گرفت. کاما، همه این‌ها را برای صرفه‌جویی در زمان شما و کاهش هزینه بازاریابی شما طراحی کرده است و تمام هدف بخش بازاریابی کاما، نشان دادن شما به مشتریان و افراد بیشتری می‌باشد.

ملکیتو

سیستم ارجاع گزینشی ملک به کارشناسان

یکی دیگر از خصوصیات منحصر به فرد سایت کاما، الگوریتم ارجاع ملک ثبت شده توسط مالکین به کارشناسان می‌باشد. فروشندگان ملک می‌توانند در سایت کاما آگهی خود را ثبت کنند، با این تفاوت که اگر در آن محله کارشناس کاما وجود داشته باشد، سایت کاما با بهره‌گیری از این الگوریتم پیشرفته، ملک مورد نظر را به کارشناس مناسب همان ملک ارجاع خواهد داد. این امر باعث می‌شود تا ملکی بدون کارشناس نماند و همچنین کارشناسان فعال و با کارایی بیشتر نسبت به سایر کارشناسان غیرفعال، ملک بیشتری دریافت کنند و هم فروشندگان ملک مطمئن می‌باشند که فروش ملک آنها توسط یک کارشناس مناسب مورد پیگیری قرار خواهد گرفت. این امر موجب تسهیل و توسعه امر اکتشاف و فایل یابی برای کارشناسان با عملکرد مناسب خواهد گردید. به هر میزان که کارایی و عملکرد بهتری داشته باشید به همان میزان توسط این الگوریتم پاداش دریافت خواهید کرد.

ذخیره جستجوهای انجام شده

ازآنجایی که فیلترهای جستجوی ملک زیاد است، و وقت شما برای ما مهم است، این امکان را در نظر گرفتیم. شما می‌توانید با استفاده از این قابلیت شرایط خاصی را جستجو کرده و برای مراجعه‌های بعدی خود این شرایط جستجو را ذخیره کنید. این قابلیت از طریق داشبورد کاربری شما قابل‌دسترس است. این‌گونه شما می‌توانید هر زمانی که بخواهید با تنها یک کلیک به جستجوی موردنظر خود هدایت شوید.

طراحی مخصوص موبایل

امروزه ضریب نفوذ گوشی‌های هوشمند و اینترنت همراه در بین تمام اقشار جامعه بسیار بالا رفته و این امر لزوم طراحی سایتی مخصوص موبایل را برای ما ایجاد کرد. ازاین‌رو تمام تلاش خود را کردیم تا یک رابط کاربری کاربرپسند درگوشی‌های همراه را برای شما ایجاد کنیم. امیدواریم بتوانیم با کمک و همکاری شما خدمات و سرویس‌های خود را روزبه‌روز بهینه‌تر کرده تا رضایت شمارا در این امر جلب کنیم.