کاما این امکان را برای شما فراهم کرده که شما دارای یک سایت شخصی محتوی محور برای معرفی و برند سازی شخصی خودتان داشته باشید. شما در این سایت به تمام جزئیاتی که برای معرفی و برجسته‌سازی حرفه‌ای خود احتیاج دارید دسترسی خواهید داشت و با کمک ابزارهایی که در سایت شخصی برایتان فراهم کردیم به بهترین تجربه همکاری با مالکان، خریداران و سایر همکاران دست خواهید یافت.این سامانه شامل بخشهای زیر است:

جلب نظر مشتری در همان برخورد اول بسیار مهم است. وقتی مشتریان بالقوه از صفحه مجازی شما در اینترنت بازدید می‌کنند، به دنبال اطلاعاتی درباره شما و تخصص‌ها و مهارت‌های شما هستند. بهترین راه برای ارائه این جزئیات، نوشتن یک معرفی مختصر(Bio)از خودتان است که بیانگر سابقه و تجربیات شما در حوزه املاک باشد.

محتوای ویدئویی که برای معرفی خودتان در سایت شخصی خودتان قرار می‌دهید این ظرفیت را دارا می‌باشد که اعتماد به نفس، تخصص، قابل اعتماد بودن و صمیمیت شما را به سایرین منتقل کند. ما در کاما اعتقاد داریم که تولید محتوی ویدیویی معرفی خودتان به نام و کسب‌وکار شما وجهه و شخصیت می‌بخشد و به ایجاد رابطه دوطرفه مبتنی بر اعتماد کمک می‌کند.

در این بخش علاوه بر تصویر شما، نام شما یا نام مستعار شما (هر کدام به انتخاب خودتان)آورده شده است و اطلاعات تماس و امکان ارسال پیام به شما نیز فراهم گردیده است.
همچنین اطلاعات شغلی شما بر اساس تخصص فعالیت خود(خرید و فروش یا رهن و اجاره) و نوع ملک تخصصی شما، سابقه کار املاک، سابقه حضور در کاما، محله‌های فعالیت، رنج قیمتی معاملات انجام شده توسط شما، تعداد معاملات انجام شده در 12 ماه گذشته ،گواهینامه‌ها و مدارک تخصصی اخذ شده توسط شما، زبان، جنسیت و غیره در این بخش جهت مشاهده سایرین آورده شده است.

امروزه در دنیای کسب‌وکار، امتیاز و ستاره‌های کاربران، نظرات، تایید و تصدیق و ارجاع مشتریان و توصیه ما به دیگران، ارزشی برابر طلا دارد. نظرات مشتریان و کاربران به شما به عنوان یک کارشناس املاک اعتبار می‌بخشد و به حسن شهرت شما کمک می‌کند. در این بخش نظرات مثبت یا منفی مشتریان و امتیازهای افرادی که با شما تجربه یک معامله را داشته‌اند در قالب تعداد ستاره در صفحه شخصی شما در سایت کاما به دیگران نشان داده می شود.

در این بخش املاکی را که شما در آگهی نامه قرار داده بودید، جهت مشاهده مشتریان به نمایش گذاشته می شود .در واقع این بخش از سامانه پروفایل شخصی مخصوص به خودتان است و صرفا ملکهای خودتان آگهی می شود.