باشگاه کارشناسان کاما، فرصتی برای قدردانی از وفاداری شما به خانواده کاما
باشگاه کاما، ابزاری برای ارائه خدمات سازمان یافته به همه اعضای خانواده کاما می‌باشد. این باشگاه محلی است برای مصرف امتیازات سیستمی که از کاما دریافت نموده‌اید. شما می‌توانید با استفاده از امتیازات سیستمی خود هر کدام از امکاناتی را که باشگاه کاما در اختیارتان قرار می‌دهد را مورد استفاده قرار دهید. نحوه اخذ امتیازات سیستمی در بخش امتیازات و جوایز کاما آورده شده است.کاما مرتبا در حال رشد و توسعه پیشنهادات و امکانات باشگاه خود می باشد.لیست امکانات پیشنهادی کاما به شرح ذیر است:

امکان ارتقای سقف پله‌های درآمدی خودتان در کاما

یکی از امکانات ویژه‌ای که باشگاه کاما در اختیار اعضای باشگاه قرار می‌دهد امکان ارتقاء پله سطح دریافت کمیسیون خود، مطابق با جدول پرداخت کمیسیون در کاما می‌باشد. به عبارت دیگر شما با مصرف تعداد خاصی از امتیازات سیستمی خودتان، می‌توانید در صورتی که در پله دریافت 60 درصد کمیسیون از معاملات خودتان می‌باشید به پله 70 درصد صعود کنید و اگر در پله 70 درصد می‌باشید به پله 80 درصد صعود کنید و به همین ترتیب می‌توانید با خرج کردن امتیازات سیستمی خودتان به پله های بالاتر درآمدی صعود کرده و سطح درآمد خود از محل قولنامه های خودتان را افزایش دهید. میزان امتیاز سیستمی مورد نیاز برای این بخش به زودی اعلام می‌گردد.

استفاده از فضاهای تبلیغاتی در سایت‌ها و صفحات رسانه‌های اجتماعی خانواده کاما

سایت‌ها و صفحات رسانه‌های اجتماعی خانواده کاما، به علت فعالیت‌های حرفه‌ای بازاریابی الکترونیکی کاما از بازدید بسیار زیادی در میان علاقمندان صنعت ساختمان و صنعت املاک و مستغلات برخوردار است. شما می‌توانید متناسب با هزینه هر باکس تبلیغاتی در سایت‌های کاما، از محل مصرف امتیازات سیستمی خود از فضاهای تبلیغاتی این سایت‌ها بهره‌مند شوید و به راحتی خودتان، ملکتان یا پروژه‌تان را در سایت‌های محلی و ملی کاما تبلیغ کنید. میزان امتیاز سیستمی مورد نیاز برای این بخش به زودی اعلام می‌گردد.

استفاده از فضاهای تبلیغاتی در سایت‌ها و صفحات رسانه‌های اجتماعی خانواده کاما

سایت‌ها و صفحات رسانه‌های اجتماعی خانواده کاما، به علت فعالیت‌های حرفه‌ای بازاریابی الکترونیکی کاما از بازدید بسیار زیادی در میان علاقمندان صنعت ساختمان و صنعت املاک و مستغلات برخوردار است. شما می‌توانید متناسب با هزینه هر باکس تبلیغاتی در سایت‌های کاما، از محل مصرف امتیازات سیستمی خود از فضاهای تبلیغاتی این سایت‌ها بهره‌مند شوید و به راحتی، خودتان ملکتان یا پروژه‌تان را در سایت‌های محلی و ملی کاما تبلیغ کنید. میزان امتیاز سیستمی مورد نیاز برای این بخش به زودی اعلام می‌گردد.

امکان نردبان کردن آگهی ملک

شما می‌توانید با استفاده از امتیازات سیستمی خودتان،هر کدام از آگهی‌های ملک خودتان را نردبان کنید و به صدر لیست آگهی‌های املاک انتقال دهید. میزان امتیاز سیستمی مورد نیاز برای این بخش به زودی اعلام می‌گردد.

امکان نردبان کردن پروفایل خودتان در سامانه جستجوی کارشناس

شما می‌توانید با استفاده از امتیازات سیستمی خودتان، پروفایل خودتان را در سامانه جستجوی کارشناس کاما نردبان کنید و به صدر لیست کارشناسان املاک در هنگام جستجوی کارشناسان توسط انتقال دهید. میزان امتیاز سیستمی مورد نیاز برای این بخش به زودی اعلام می‌گردد.

تخفیف خرید دوره‌های آموزشی

ما همواره دغدغه پیشرفت سطح دانش و مهارت شما در شغل املاک را داریم. یکی از امکاناتی که باشگاه کاما در اختیار شما قرار می‌دهد، استفاده از امکانات تخفیف ویژه خرید دوره‌های آموزشی آکادمی کاما می‌باشد. یعنی شما می‌توانید با استفاده از امتیازات سیستمی خودتان، هر دوره آموزشی که مایل به خرید هستید به قیمت بسیار پایینی تهیه فرمایید. میزان امتیاز سیستمی مورد نیاز برای دریافت تخفیف خرید دوره‌ها متغیر می‌باشد .

تخفیف خرید دوره‌های آموزشی

ما در آکادمی کاما، سبد متنوعی از محصولات اموزشی را در اختیار شما قرارداده‌ایم. شما می‌توانید با استفاده از امتیازات سیستمی خودتان، هر محصول آموزشی که مایل به خرید هستید به قیمت بسیار پایینی تهیه فرمایید.

تخفیف شرکت در کلاس‌ها ، وبینارها و همایش‌های آموزشی

کلاس‌ها ، وبینارها و همایش‌های آموزشی از ابزارهای مهم بروز رسانی سطح دانش و مهارت شما است. شما می‌توانید با استفاده از امتیازات سیستمی خودتان، در هر کلاس، وبینار و همایش آموزشی محلی و ملی که مایل به شرکت در آن هستید به قیمت بسیار پایینی شرکت کنید.

امکان واگذاری امتیازات سیستمی خودتان به دیگران

امکان انتقال امتیاز سیستمی خودتان به دیگران در باشگاه کاما وجود دارد.شما می توانید، در صورت تمایل تنها با داشتن کد اختصاصی هر کاربر دیگری، امتیاز سیستمی خود را به آن‌ها هدیه دهید یا بفروشید.

امکان سرمایه‌گذاری در صندوق سرمایه گذاری کاما

یکی از بخش‌های مهم کاما، صندوق سرمایه گذاری آن می‌باشد. فعالیت اصلی این صندوق انجام معاملات سودآور و حرفه‌ای برای خود کاما و سهامداران این صندوق می‌باشد. شما می‌توانید با استفاده از امتیازات سیستمی خودتان، به عنوان سهامدار وارد این صندوق شده و مرتبا با استفاده از امتیازات سیستمی سطح سهام و سرمایه خودتان را در این صندوق افزایش دهید و از سود سهام خود بهره‌مند گردید.

امکان استفاده از امتیاز وام قرض‌الحسنه

یکی از سیاست‌های تشویقی کاما برای کارشناسانی که عملکرد مناسبی در اخذ امتیازات سیستمی داشته‌اند اعطای وام‌های کم بهره می‌باشد. به این طریق در واقع هم فعالیت مناسب کارشناسان ارج نهاده شده و هم این امتیاز در مسیر رفع مشکلات مالی همان فرد به‌کار گرفته می‌شود.

عدم پرداخت هزینه ریالی نظارت حقوقی

یکی از امکاناتی که کاما در اختیار شما قرار داده است نظارت حقوقی سیستم حقوقی و داوری کاما بر قراردادهای منعقد شده در شبکه املاک کاما می‌باشد. کارشناسان بابت نظارت حقوقی قراردادها، به ازای هر قرارداد خرید و فروش یا قرادادهای رهن و اجاره مبلغ مختصری را پرداخت می‌کنند که از سهم کمیسیون آن‌ها اخذ خواهد گردید. شما می‌توانید با استفاده از امتیازات سیستمی خودتان،این هزینه را به صفر برسانید.

عدم پرداخت هزینه ریالی نظارت حقوقی

یکی از امکاناتی که کاما در اختیار شما قرار داده است نظارت حقوقی سیستم حقوقی و داوری کاما بر قراردادهای منعقد شده در شبکه املاک کاما می‌باشد. کارشناسان بابت نظارت حقوقی قراردادها، به ازای هر قرارداد خرید و فروش یا قرادادهای رهن و اجاره مبلغ مختصری را پرداخت می‌کنند که از سهم کمیسیون آن‌ها اخذ خواهد گردید. شما می‌توانید با استفاده از امتیازات سیستمی خودتان، این هزینه را به صفر برسانید.

تخفیف استفاده از خدمات حقوقی برای خودتان

یکی از خدماتی که کاما از ابتدای تاسیس بر آن تاکید داشت عقد قرارداد با یک موسسه داوری معتبر و حرفه‌ای در زمینه کار املاک است تا در صورتی که هر یک از کارشناسان نیاز به استفاده از خدمات حقوقی پیدا نمودند سریعا از طریق این موسسه حقوقی و داوری در حداقل‌ترین زمان به کار آن‌ها رسیدگی شود. شما می‌توانید با استفاده از امتیازات سیستمی خودتان، هزینه‌های حقوقی مربوط به شغل و یا زندگی خودتان را به حداقل برسانید.

کمک هزینه دریافت مربی آموزشی

ما اعتقاد داریم که شغل مشاوره املاک و مستغلات یک شغل "مهارت محور" می‌باشد. کارشناسان برای رشد سریع در این شغل همواره نیاز به بهره‌گیری از خدمات مربیان تخصصی می‌باشند. شما می‌توانید با استفاده از امتیازات سیستمی خودتان، بخشی از هزینه‌های مربوط به خدمات مربیان را پوشش دهید و تا حد امکان هزینه ان را به حداقل برسانید.

شرکت در اردوهای تفریحی و رویدادهای جمعی

یکی از برنامه‌های جنبی کاما، تعریف اردوهای تفریحی و رویدادهای جمعی در بین کارشناسان می‌باشد. ما به دنبال این هستیم که خانواده شما هم از حضور شما در کاما لذت ببرند. شما می‌توانید با استفاده از امتیازات سیستمی خودتان، هزینه شرکت در این اردوها و جشن‌ها و رویدادهای جمعی را به حداقل برسانید.

استفاده از خدمات تفریحی گسترده خانواده کاما

ما در کاما اعتقاد داریم که خانواده شما هم عضوی از خانواده کاما است و به دنبال آن هستیم که علاوه بر خودتان ، لذت حضور شما در کاما را به خانواده‌تان هم برسانیم. بخش خدمات تفریحی کاما یک مجموعه گسترده‌ای را برای شما مهیا خواهد کرد که شامل موارد متعددی از قبیل مسابقات، جشن‌ها، تورهای تفریحی و زیارتی و ... می‌باشد. شما می‌توانید با استفاده از امتیازات سیستمی خودتان، هزینه استفاده از این مزایای گسترده را به حداقل برسانید.

تخفیف در پرداخت هزینه بیمه تکمیلی و بیمه عمر

همانگونه که خودتان هم می‌دانید یکی از ضعف‌های عمده صنعت املاک و مستغلات، عدم پوشش بیمه‌ای کارشناسان و فعالان این صنعت می‌باشد و متاسفانه تا کنون هم هیچ اقدامی در این مسیر صورت نپذیرفته است. یکی از برنامه‌هایی که کاما به شدت به دنبال آن است انجام قرارداد با یکی از سازمان‌های معتبر بیمه‌ای برای بیمه تکمیلی درمانی و بیمه عمر کارشناسان فعال در خانواده کاما می باشد. شما می توانید با استفاده از امتیازات سیستمی خودتان، هزینه استفاده از مزایای گسترده شرکت بیمه طرف قرارداد کاما را به حداقل برسانید.